Kaźmierczak: Biznes wciąż z nadzieją patrzy na Morawieckiego. Ale to ostatni moment, aby coś pokazał

autor: Mira Suchodolska27.11.2016, 09:00; Aktualizacja: 27.11.2016, 09:06
Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawcówźródło: Dziennik Gazeta Prawna

- Oni sami się zabiją. Zwłaszcza przy tym tempie i poziomie wydawania pieniędzy. Żeby się to jakoś zbilansowało, należy się spodziewać radykalnej akcji fiskalnej. A jak policzyliśmy, jedyny ratunek dla budżetu to rozszerzenie brutalnego fiskalizmu na grupy niższej klasy średniej. Co ją dorżnie - uważa Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (12)

 • oli(2016-11-27 22:08) Zgłoś naruszenie 22

  swiete slowa Panie Kazimierczak a ze polscy przedsiebiorcy ledwo wiarza koniec z koncem to zasluga Kapicy i PO wykonczyli polskie przedsiebiorstwa czekamy co bedzie dalej jezeli PIS zawiedzie to juz polska nie ma kto rzedzic

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2016-11-27 20:45) Zgłoś naruszenie 22

  Już wszyscy zdążyli się zorientować w temacie bankierskiego hochsztaplera Morawieckiego - tylko jeden Kaźmierczak z nadzieją patrzy w przyszłość . No i prezes jeszcze , tak PO prawdzie . Aha , a Kaźmierczak to ten , który imigrantami chce naprawiać polską gospodarkę - a ogólnie , to bardzo swojsko gęga . Niemalże jak Korwin .

  Odpowiedz
 • analityk(2016-11-27 15:58) Zgłoś naruszenie 20

  Dzisiaj liczy się produkt na rynkach światowych. Tam jest najwyższa wartość dodana. Aby mieć taki wyrób to trzeba mieć rozwinięte badania przemysłowe, które są bardzo kosztowne i czasochłonne oraz trzeba mieć również potencjał intelektualny. Polska nie ma żadnego z tych elementów. Zatem to co opowiada Pan Morawiecki to PR.

  Odpowiedz
 • analityk(2016-11-27 15:50) Zgłoś naruszenie 15

  Co to są za biznesmeni w Polsce ? Jaki oni mają kapitał ? To są cieniasy. Dzisiaj liczą się Koncerny światowe i one nadają ton gospodarce poprzez kooperowanie z małymi podmiotami. Aleby by rozwijać firmy w tym kierunku to muszą być rozwijane badania przemysłowe i potem można mówić o dużych firmach działających na rynku globalnym. Ale Pan Morawiecki i spółka nie ma zielonego pojęcia o tym.Zatem wszystko to PR.

  Odpowiedz
 • potem(2016-11-27 15:23) Zgłoś naruszenie 23

  Ten pan z zawodu jest prezesem. Czy ma swoje przedsiębiorstwo? Wątpię.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Gosposia(2016-11-27 13:02) Zgłoś naruszenie 96

  Morawiecki już się skompromitował wnet wysiądzie z fotela premier Tusk nie nadaremnie z niego zrezygnował udaje ze wszystkie rozumy pozjadał a tymczasem nic nie potrafi tylko ojczulek wcisnął synalka na fotel obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • sgh(2016-11-27 12:39) Zgłoś naruszenie 63

  Pan redaktor chyba nie chciało się zbyt wiele dowiedzieć.

  Odpowiedz
 • Generalny Wykonawca(2016-11-27 11:07) Zgłoś naruszenie 1124

  Matoły, to nie budowlanka wyhamowała, tylko nie ma kto pracować. Fachowcy: murarze, tynkarze, zbrojarze, elektrycy i inni zostali przez PO zmuszeni do emigracji za chlebem. Jestem z branży i widzę co się dzieje. Przyjedźcie do Krakowa, a zobaczycie setki dźwigów, a każdy dźwig to inwestycja. I tak jest w całej Polsce, to jest bum inwestycyjny. Więc, nie p.......ie, kolaboranci, szalbierze, że gospodarka hamuje. Wszystkiemu winne osiem lat zapaści, spowodowane rządami PO i wroga, antypolska propaganda.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • BLE..BLE--gościu lepszy jest niż aktor,ale nie....(2016-11-27 11:00) Zgłoś naruszenie 58

  przedsiębiorca.Takiemu jak on i jego związek wtykane są pieniadze bez żadnej kontroli.Godzien opodatkowania szczególnego.Przedsiębiorcy w polsce nie obrażając jednostek to właśnie tak jak pan ludzie nie wykształceni,robiący pieniądze na kolesiowskich przekrętach i wyzysku,ukraińcy też na to nie przystaną aby pracować za najniższą krajową.Oni już narzucają stawkę,a jak nie to się zwijają,jak dostaną zezwolenie na wjazd bezdewizowy--ruszą na zachód.

  Odpowiedz
 • pissoff(2016-11-27 10:39) Zgłoś naruszenie 206

  Morawiecki. Niekompetentny dureń i megaloman. .

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane