Rząd poprze CETA. W co gra PiS [KOMENTARZ]

19.09.2016, 18:31; Aktualizacja: 19.09.2016, 18:34
CETA Kanada UE

Umowa wejdzie w życie nim zatwierdzą ją krajowe parlamenty, w tym polski Sejmźródło: ShutterStock

Popieramy CETA łącznie z tymczasowym wprowadzeniem, tak w skrócie wygląda stanowisko rządu pod naciskiem opinii publicznej ogłoszone dziś rano. Stanowisko to rząd przedstawi we czwartek na szczycie unijnym w Bratysławie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: Źródło zewnętrzne

Polecane

Komentarze (13)

  • dopłata(2016-09-19 18:55) Zgłoś naruszenie 250

    No,to polscy rolnicy pójdą się paść na swych polach po zlikwidowaniu dopłat.Zachodni farmerzy sobie poradzą.A tyle mamy tematów zastępczych w TV.

    Odpowiedz
  • jako(2016-09-19 19:14) Zgłoś naruszenie 1012

    Można to olać i nie kupować produktów z Ameryki.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ananas94(2016-09-21 19:30) Zgłoś naruszenie 54

    Figa z makiem , to właśnie robił poprzedni rząd . 8 lat mlekiem i miodem płynących dla "swoich"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tomek(2016-09-23 23:13) Zgłoś naruszenie 163

    PiS to...zdrajcy ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • spectrum(2016-09-29 20:44) Zgłoś naruszenie 40

    Proszę napisać artykuł o konsekwencjach politycznych dla Polski w razie nieratyfikowania tej umowy przez nasz rząd . A gdybyśmy byli jedynym krajem sprzeciwiającym się CETA ? Strach pomyśleć co by się działo . Imigranci to mały pikuś przy tym .

    Odpowiedz
  • luk(2016-10-04 13:55) Zgłoś naruszenie 80

    Jak podpiszą to już nigdy nie dostaną mojego głosu.To jest wytrucie narodu.

    Odpowiedz
  • SEK(2016-10-27 15:24) Zgłoś naruszenie 10

    poprze...ponieważ „w przypadku odmowy, Polska byłaby chyba jedynym krajem wetującym” -ciekawy rzekomy argument. "JEDZMY G....! MILIONY MUCH NIE MOGĄ SIĘ MYLIĆ!"

    Odpowiedz
  • OLO(2016-10-29 18:23) Zgłoś naruszenie 20

    PIS JUZ MOJEGO GLOSU NIE DOSTANIE

    Odpowiedz
  • ja(2016-12-05 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    PiS mojego głosu nie dostanie.Mojej rodziny też nie.Poparli Bindenbergów, to gratulacje.Może tez łapóweczki poszły bo nie wierze,że nie są czytaty i nie pisaty!

    Odpowiedz