Hotel zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce - Krynicy Zdroju, w odległości niespełna 100 km od Popradu i około 2h drogi od Krakowa. Na ponad 3 hektarach znajduje się 12 budynków, których architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy.
Na gości czeka 237 komfortowych pokoi, z czego czterdzieści to pokoje kategorii Junior Suite o podwyższonym standardzie. Na terenie hotelu działają trzy restauracje serwujące zarówno kuchnię międzynarodową, jak i tę czerpiącą z polskich tradycji kulinarnych, do dyspozycji gości są również Lobby Bar, Club Nikifor i ekskluzywna sala JW. CLUB dedykowana kameralnym spotkaniom.

Hotel Czarny Potok Krynica Zdrój / Inne

Usytuowanie obiektu w miejscowości uzdrowiskowej znanej ze swoich wód leczniczych stało się główną inspiracją dla stworzenia 5 gwiazdkowego SPA. Składają się na nie Łaźnie Beskidzkie (sauna sucha, górska ziołowa i łaźnia parowo-błotna), Łaźnie Zdrojowe (sauna sucha i łaźnia parowa aromatyczna), basen rekreacyjny z różnorodnymi atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci, wanna solankowa, jacuzzi oraz studio cardio i fitness. Poza tym znajdziemy tu 11 gabinetów zabiegowych, w których stosuje się najwyższej jakości produkty kosmetyczne marek (CARITA, SOTHYS, SKINCEUTICALS, ORGANIQUE oraz GEHWOL), które zawierają naturalne składniki i tworzone są zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju.

KONFERENCJE z widokiem na góry****

Dla klientów biznesowych poszukujących wyjątkowej oprawy dla szkoleń, eventów, wyjazdów integracyjnych czy przyjęć okolicznościowych, została przygotowana specjalna oferta. Nowoczesne wyposażenie hotelu oraz położenie w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Jaworzyny Krynickiej daje nieograniczone możliwości organizacji imprez firmowych.

Hotel Czarny Potok Krynica Zdrój / Inne

Multimedialne, dzielone modułowo sale konferencyjne, trzy sale restauracyjne oraz przestronny klub muzyczny, idealnie nadają się do organizacji spotkań dla grup liczących do 500 uczestników.

System modułowy sal umożliwia sprawne podzielenie przestrzeni na bardziej kameralne w zależności od indywidualnych potrzeb Gości.

Każda sala konferencyjna została wyposażona w wysokiej klasy system audiowizualny oraz nowatorski system sterowania umożliwiający prowadzenie szkoleń, pokazów multimedialnych, prezentacji i projekcji.

Centrum konferencyjne hotelu Czarny Potok Resort & SPA zlokalizowane jest w głównym budynku „A”, na dwóch kondygnacjach – parterze i 1 piętrze. Intuicyjność komunikacji między salami na dwóch poziomach jest bardzo dobrze zachowana, sale na piętrze znajdują się bowiem tuż nad tymi na parterze.

Hotel Czarny Potok Krynica Zdrój / Inne / Adam Olszowski Krynica-Zdroj

W budynku A znajdują się części wspólne, recepcja, bar i restauracje. Dzięki takiemu rozlokowaniu, goście biznesowi mają komfort zarówno pracy, jak i odpoczynku, a klienci biznesowi i indywidualni nie przeszkadzają sobie nawzajem.
Jedną z dodatkowych atrakcji jest przepływający przez teren hotelu potok, którego szum przypomina o bliskości natury.

ATRAKCJE KRYNICY

Krynicę-Zdrój położoną na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, w dolinie rzeki Kryniczanki i jej dopływów otaczają malownicze wzgórza Góry Parkowej i Krzyżowej.

Miejscowość należy do najbardziej znanych górskich ośrodków uzdrowiskowo-turystycznych w Polsce, zyskała nawet miano „perły polskich uzdrowisk”. Krynica zaprasza o każdej porze roku! Od wielu lat cenią ją nie tylko kuracjusze przybywający tu „dla wód uzdrowiskowych”, ale także osoby poszukujące propozycji na aktywne spędzanie czasu oraz miłośnicy „białego szaleństwa”. Krynica-Zdrój to region z wielkimi tradycjami sportów zimowych. Obecnie to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną Krynicką w roli głównej. Poza sezonem zimowym Krynica i okolice przyciągają również górskimi trasami rowerowymi, szlakami turystycznymi i spacerowymi idealnymi np. do nordic walking. Można skorzystać także z basenów, kortów tenisowych, odwiedzić stadninę koni, bawić się na sankostradzie, czy wsiąść w kolej linową na Górę Parkową.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA****
ul. Czarny Potok 65, 33-380 Krynica Zdrój;
Tel. (18) 530 30 01
rezerwacje@czarnypotok.com
konferencje@czarnypotok.com
www.czarnypotok.com