statystyki

Rafał Brzoska: Dość socjalizmu. Rząd na siłę wspiera spółki Skarbu Państwa

autor: Rafał Woś12.09.2015, 07:30; Aktualizacja: 12.09.2015, 10:24
Rafał Brzoska

Rafał Brzoska jeden z najprężniejszych polskich przedsiębiorców. Założyciel i prezes Grupy Kapitałowej Integer.pl, w skład której wchodzi firma InPostźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Piotr Waniorek, Żelazna Studio

Wie pan, że w USA można pracownika zatrudnić i zwolnić w ciągu miesiąca? To elastyczna forma zatrudnienia jest kluczem do bogactwa społeczeństwa - uważa Rafał Brzoska.

Dlaczego zaangażował się pan w inicjatywę Nowoczesna.pl Ryszarda Petru?

Chętnie będę się angażował w każdą inicjatywę, która będzie dobra dla Polski i przedsiębiorców. Ten festiwal obietnic wyborczych, który jest nam serwowany, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba wspierać ludzi z rozsądnym programem. A nie tych polityków, którzy chcą nas wpędzić w grecki scenariusz. Dlatego ludzie rozsądni, jak Petru, mogę liczyć co najmniej na moje ciepłe wsparcie i radę, jak pewne rzeczy zrobić.

Do tego, co rozsądne, a co nie, jeszcze wrócimy. Teraz chciałem pana zapytać, czy wie pan, jak to wszystko wygląda z boku?

Jak? Bardzo jestem ciekaw.

Rząd zablokował panu kontrakt, więc się pan obraził i postanowił znaleźć politycznego protektora.

Tak to wygląda?

No dopóki dostawał pan rządowe kontrakty, to wszystko było w porządku.


Pozostało jeszcze 94% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (3)

 • mchlrj(2015-09-12 10:17) Zgłoś naruszenie 00

  A na jakie dofinansowania od międzynarodowych instytucji finansowych może liczyć InPost? Czy nie mamy do czynienia z takim samym przekrętem jak z miliardowymi dopłatami na przejęcie rynku dla Lidla i Kauflandu?

  Odpowiedz
 • anna(2015-09-14 12:26) Zgłoś naruszenie 00

  Przecież on już zatrudnia i zwalnia pracowników nawet szybciej niż w ciągu miesiąca, bo większość w InPoscie pracuje na umowach zlecenie, bez żadnych zagwarantowanych praw pracowniczych. Jest to na pewno kluczem do bogactwa ale niestety tylko tego Pana.

  Odpowiedz
 • marian słupsk(2015-09-23 16:29) Zgłoś naruszenie 00

  Chętnie będę się angażował w każdą inicjatywę, która będzie dobra dla Polski i przedsiębiorców. -dlatego pracownicy szeregowi zarabiają 1200 i płacą za wizyty lekarza po 150 pln! Gratulacje!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane