Nadchodzi kolejny kryzys. Będzie jeszcze straszniejszy niż poprzedni

autor: Rafał Woś02.05.2015, 09:00; Aktualizacja: 02.05.2015, 09:33

O tym, że następny kryzys będzie straszny, jeszcze straszniejszy niż poprzedni, i dlaczego na pewno go nie unikniemy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (30)

  • xcv(2015-05-03 07:39) Zgłoś naruszenie 00

    Mysle, ze komunizm w nowoczesnej formie ma jednak przyszlosc, z tego powodu, ze za 100 - 150 lat wiekszosc prac beda wykonywac roboty, a panstwa beda musialy opodatkowac przedsiebiorcow i podzielic te pieniadze pomiedzy bezrobotnych, ktorych moze byc wtedy wiecej niz 50 %. Trzeba bedzie tym ludziom znalezc jakis sens ich istnienia, zapewnic rozrywke, przygasic ich popedy.

    Odpowiedz
  • @21(2015-05-03 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    Skadzes sie zjawil czerwony karle,ze omunistyczny burdel wychwalasz,czyys byl POtmkiem tych zbrodniarzy ?
    Zanim napszesz POchwal dla ego antyludzkiego system ,wpiszw wyszukwarke np. "komunisyczniu bandyci",zobacz dokumentalne zapsy ile mlionow istnie ludzkich unicestwily te czerwne siedliska zwy,rodnialcow

    Odpowiedz
  • @21(2015-05-03 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    Skadzes sie zjawil czerwony karle,ze omunistyczny burdel wychwalasz,czyys byl POtmkiem tych zbrodniarzy ?
    Zanim napszesz POchwal dla ego antyludzkiego system ,wpiszw wyszukwarke np. "komunisyczniu bandyci",zobacz dokumentalne zapsy ile mlionow istnie ludzkich unicestwily te czerwone siedliska zwy,rodnialcow

    Odpowiedz
  • enriko pajacco(2015-05-03 12:06) Zgłoś naruszenie 01

    Ja przewiduje - DWA KRYZYSY. Co tam dwa! Trzy kryzysy!!!

    Odpowiedz
  • właśnie przeżyliśmy kreskówkę z kaczorem donaldem.(2015-05-03 14:28) Zgłoś naruszenie 10

    na zlecenia zachodu przy przychylności i współpracy obecnie rządzących okradziono nas ze wszystkiego.UE daje pieniądze przeznaczone na bogacenie się obcych w polsce.Dzięki UE znajdziemy się znowu w ramionach matki rosyji aby im żyło się lepiej.Zrobiono z nas polaków śmieciami UE.Prawa są nie równe,brak zabezpieczeń społecznych,egzystencja na skraju nędzy w większości a Wy mówicie że będzie jeszcze gorszy kryzys.Więc mam pytanie, kiedy w Polsce niewolnictwo i złodziejstwo będzie zatrzymane???Precz z taką unią,która nie dba o swoich tylko patrzy w siebie.DNO!!!

    Odpowiedz
  • TOTALITARNY UNIJNY BURDEL ROZPADNIE SIE(2015-05-03 15:12) Zgłoś naruszenie 41

    POtwor o nazwie "unia europejska" to gniazdo,do ktorego wpycha sie euroniewolnikow na POzarcie.
    EU to totalitarny unijny burdel,ktory ma tylko propagande oglupiania euroniewolnikow,drukuje szmaty o nazwie 'euro" bez pokrycia ! To POtwor niszczacy suwerenne kraje kontynentu Europa,knujacy w poszczegolnych krajach tzw. "europejczykow" ,czyli beznarodowych oblakanych psow,ktorych PO wynarodoweniu mozna kopac w d..e ,a po wykorzystaniu zabijac !
    "EU" to gniazdo,w ktorym beda walczyc o zycie bite naiwne piskleta ,a miedzynarodowka bandytow bedzie robila wlasne majatki ! Jak trzeba byc wyjatkowym zeszmacialym karlem,zeby dobrowolnie oddawac suwerennosc wlasnego kraju za niewolnictwo w totalitarnym unijny burdelu !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qwe(2015-05-03 17:40) Zgłoś naruszenie 00

    jak czytam niektóre komentarze to okazuje się, że w urzędach na szczeblu samorządowymi i centralnym w Polsce, które mają wpływ na wydawanie funduszy unijnych siedzą przysłani z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii urzędnicy, którzy tym zarządzają.

    Odpowiedz
  • Gizmo(2016-01-04 22:15) Zgłoś naruszenie 00

    Wy huje z PiS-u gizmo

    Odpowiedz
  • Leseferysta(2016-09-08 23:19) Zgłoś naruszenie 00

    "A potem neoliberałowie, których zapewnienia o „ostatecznym okiełznaniu cyklu koniunkturalnego” legły w gruzach w 2008 r." Kryzys w 2008 nie był skutkiem wolnego rynku, tylko właśnie ingerencji FEDu w rynek kapitałowy oraz promowanie idei "domu dla każdego". Oczywiście, że kryzysy na wolnym rynku były, są i będą - wynika to z tego, że nie wszyscy przedsiębiorcy są geniuszami. Jednak jeśli tylko firmom tych przedsiębiorców pozwoli się upaść w zasadach wolnej konkurencji, bez ingerencji to wszystko wróci do normy, a zamiast kiepskiego przedsiębiorcy przyjdzie jakiś lepszy. To poprzez ingerencję rządów w kryzysy rodzą się WIELKIE kryzysy. Obniżki stóp procentowych i zalew rynku pieniędzy bez pokrycia to to co obserwujemy. Tylko czekać na największy kryzys w historii.

    Odpowiedz