Boom na polskie obuwie. Nosi je nawet Bundeswehra

autor: Patrycja Otto09.04.2015, 07:25; Aktualizacja: 09.04.2015, 11:09
Produkcja obuwia w Polsce

Produkcja obuwia w Polsceźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Odradza się krajowy przemysł skórzany. Już co trzecia para obuwia sprzedawana nad Wisłą pochodzi z rodzimych zakładów. Trend jest szczególnie widoczny w przypadku produkcji z naturalnych skór.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • k.barski z k.(2015-04-09 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Czy mógłbym wiedzieć dlaczego każdego dnia muszę oglądać twarz pana Rydzyka? Nie interesują mnie jego tajemnice. Wiem o tym człowieku wystarczająco dużo z wiadomości i z prasy, by mieć własne o nim zdanie.

    Odpowiedz
  • ssss(2015-04-09 09:19) Zgłoś naruszenie 00

    Niech się wystrzegają polskich producentów obuwia. Polskie buty nie mają żadnej gwarancji, gwarancja jest tylko fikcją, w razie wykrycia wady, buty i pieniądze, które za nie zapłaciłes, możesz wyrzucić do kosza.

    Odpowiedz
  • dobrebopolskie(2015-04-09 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    Do SSSS - nie pisz bzdur. Polskie buty są super.

    Odpowiedz
  • ipse(2015-04-09 11:33) Zgłoś naruszenie 00

    ssss, to kup sobie zagraniczne a potem płacz, że nie masz pracy

    Odpowiedz
  • xy(2015-04-09 13:28) Zgłoś naruszenie 01

    Polskie obuwie jest fatalne: z fatalnych skór (dwoina zamiast skóry licowej), cięte z wielu kawałków (tańsze, ale i dużo gorzej wyglądające), niewygodne, bez realnej gwarancji. Szkoda, bo Alka była świetna!

    Odpowiedz
  • Józek(2015-04-09 13:34) Zgłoś naruszenie 00

    No właśnie lasocki wkładka taka cienka że po paru miesiącach mi się przedziurawiła i odmówili mi gwarancji bo za dużo chyba chodziłem. więc do dobra bo polskie może fajnie że polskie ale juz nie takie dobre.

    Odpowiedz
  • Olek(2015-04-09 14:49) Zgłoś naruszenie 00

    Alka była świetna, ale masz dziś też świetne polskie firmy produkujące obuwie wizytowe takie jak:Pilpol, Conhpol i np. Domeno. Lasocki to nic innego jak CCC (cena czyni cuda)

    Odpowiedz
  • DM(2015-04-09 21:10) Zgłoś naruszenie 20

    Zaglądnijcie do małych sklepów z polskimi butami skórzanymi, nie tylko te sklepy w galeriach. Tam znajdziecie bardzo dobre buty z małych polskich firm, bardzo dobre i w niższych cenach np. DRAGONET, RIKO, HELIOS, AGA, SALA... tyle pamiętam, znacie więcej - piszcie

    Odpowiedz
  • Donatan(2015-04-10 08:20) Zgłoś naruszenie 00

    A my w kraju chińszczyzną zawaleni od tego kleju chińskiego można udusić się jak wchodzisz do sklepu z obuwiem a u tzw. chińczyka to dopiero tragedia jak ci ludzie tam pracują ??? gdzie inspekcja pracy ???

    Odpowiedz