Projekt „Firma Przyjazna MSP” jest adresowany do korporacji, które chciałyby wyróżnić się na rynku pokazując, że mają w swojej ofercie produkty i usługi dostosowane do potrzeb sektora małych i średnich firm, a więc około 2 milionów przedsiębiorstw, które stanowią 99,9% firm w Polsce, zatrudniają 75% Polaków i wytwarzają 67% polskiego PKB.

– Podkreślamy te liczby na każdym kroku, by uświadomić jak ogromny potencjał stanowi sektor MSP w Polsce. To realna gospodarka – mówi Cezary Kaźmierczak, Prezes ZPP. Jak dodaje – Przedsiębiorcy sektora MSP posiadają znaczną siłę zakupową. Mało kto wie, że na przykład 70% nowych samochodów w Polsce kupują właśnie oni.

Nagroda „Firma Przyjazna MSP” jest przyznawana w oparciu o analizę kilkunastu twardych kryteriów. Badane są m.in. procedury handlowe, produkt, jego cena, czy sposób przyjmowania reklamacji. Firmy, który otrzymują nagrodę zyskują znaczne korzyści w postaci wyróżnienia się na rynku, a certyfikat niezależnej i wiarygodnej instytucji ułatwia im dotarcie do sektora małych i średnich firm.

Laureatów tegorocznej edycji konkursu „Firma Przyjazna MSP” poznamy w czerwcu br.
Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane do 31 maja 2015 roku.

PARTNER PROJEKTU

PATRONAT

Więcej informacji udziela:
Joanna Nowek
tel. 504 287 817
email: j.nowek@zpp.net.pl