Dlatego od 10 lat Dziennik Gazeta Prawna poświęca przedsiębiorczości cały projekt NPBP. Nie jest to tylko cykl artykułów, wywiadów debat i dyskusji. To jedynie formy. Treścią jest dialog i budowania dla niego przestrzeni. Tworzenie miejsca, w którym przedsiębiorcy i menedżerowie będą mogli spokojnie i rzeczowo rozmawiać o rozwoju. Wymieniać poglądy ze światem nauki i polityki, aby budować to, co dla tegoż rozwoju jest kluczowe – współpracę.
To współdziałanie pozwala tworzyć trwały sukces i dobrobyt. Nie chodzi o symboliczne hasła zgody. Dialog na naszych łamach i debatach jest twardy, rzeczowy i czasem bolesny. Ważne jednak, aby dawał efekty – wymierne konkretne wnioski, które pozwolą polskiej gospodarce się rozwijać.
Reklama
Dlatego też jesteśmy tu w Karpaczu. Dlatego właśnie dziennikarze DGP prowadzą debaty, dyskutują, zapraszają przed liczne tu nasze kamery i mikrofony. Dlatego po raz kolejny, podobnie jak wypadku jesiennych wydań specjalnych NPBP, oddajemy łamy przedsiębiorcom i menedżerom. Drukujemy opinie, z którymi nie zawsze się zgadzamy, bo w DGP wiemy, że dialog jest możliwy tylko wtedy, gdy słyszy się rozmówcę. ©℗