Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi

Inwestycja znajduje się na działce o powierzchni blisko 4 hektarów, na której wznosi się 13 budynków o zróżnicowanych, niepowtarzalnych formach. Hill Park Apartments to luksusowe, czteroapartamentowe domy z elegancką drewniano-kamienną elewacją łączoną ze szkłem. W każdym budynku znajdują się przestronne, nowoczesne lokale o powierzchniach od 150 do 230 m². Apartamenty na niskich kondygnacjach mają do dyspozycji sąsiadujące ogródki, zaś te, położone wyżej – własne, rozłożyste tarasy.

Dążenie do ideału

Wnętrza stworzone zostały z myślą o wygodzie i użyteczności. Dbając o komfort wymagających mieszkańców, wyraźnie wydzielono część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie wyposażone są we własne garderoby oraz łazienki.

Hill Park Apartments

Hill Park Apartments

źródło: Inne

Zielone otoczenie

Nic tak nie relaksuje, jak obcowanie z naturą. Dlatego ten wyjątkowy projekt zlokalizowano w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także: Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska oraz ekskluzywne pola golfowe, zbiorniki wodne i niezliczone ścieżki do joggingu. Jest to miejsce idealne zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Inteligentny dom

Hill Park Apartments to nie tylko najwyższej jakości apartamenty o wyszukanej architekturze, ale również inteligentne domy wykorzystujące najnowsze technologie – pozwalające na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem lub klimatyzacją, dostępną w standardzie. Dzięki tak rozwiniętej technologii mieszkańcy mogą zarządzać swoim apartamentem przy użyciu komputera, telefonu komórkowego lub tabletu.

Hill Park Apartments

Hill Park Apartments

źródło: Inne

Concierge, czyli wartość Twojego czasu

To wyjątkowe osiedle zostało stworzone przede wszystkim dla ludzi, którzy cenią swój czas. Aby maksymalnie zwiększyć ich komfort, prywatny Concierge zapewnia stałą pomoc w codziennych obowiązkach i jest wsparciem w niespodziewanych sytuacjach. Właśnie dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że Hill Park Apartments to wyjątkowa inwestycja. To też jedno z wielu udogodnień, jakie oferuje swoim klientom Marvipol – jeden z warszawskich deweloperów znany z wysokiej jakości realizowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi.

Marvipol Development; 22 536 50 50; www.marvipol.pl; sprzedaz-hpa@marvipol.pl