W wyjątkowym miejscu Warszawy powstał niecodzienny projekt łączący wysoki standard apartamentowca blisko centrum z urokami spokojnego domu na przedmieściach stolicy.
Hill Park Apartments / Inne
Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi

Inwestycja znajduje się na działce o powierzchni blisko 4 hektarów, na której wznosi się 13 budynków o zróżnicowanych, niepowtarzalnych formach. Hill Park Apartments to luksusowe, czteroapartamentowe domy z elegancką drewniano-kamienną elewacją łączoną ze szkłem. W każdym budynku znajdują się przestronne, nowoczesne lokale o powierzchniach od 150 do 230 m². Apartamenty na niskich kondygnacjach mają do dyspozycji sąsiadujące ogródki, zaś te, położone wyżej – własne, rozłożyste tarasy.

Dążenie do ideału

Wnętrza stworzone zostały z myślą o wygodzie i użyteczności. Dbając o komfort wymagających mieszkańców, wyraźnie wydzielono część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie wyposażone są we własne garderoby oraz łazienki.

Hill Park Apartments / Inne
Zielone otoczenie

Nic tak nie relaksuje, jak obcowanie z naturą. Dlatego ten wyjątkowy projekt zlokalizowano w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także: Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska oraz ekskluzywne pola golfowe, zbiorniki wodne i niezliczone ścieżki do joggingu. Jest to miejsce idealne zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Inteligentny dom

Hill Park Apartments to nie tylko najwyższej jakości apartamenty o wyszukanej architekturze, ale również inteligentne domy wykorzystujące najnowsze technologie – pozwalające na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem lub klimatyzacją, dostępną w standardzie. Dzięki tak rozwiniętej technologii mieszkańcy mogą zarządzać swoim apartamentem przy użyciu komputera, telefonu komórkowego lub tabletu.

Concierge, czyli wartość Twojego czasu

To wyjątkowe osiedle zostało stworzone przede wszystkim dla ludzi, którzy cenią swój czas. Aby maksymalnie zwiększyć ich komfort, prywatny Concierge zapewnia stałą pomoc w codziennych obowiązkach i jest wsparciem w niespodziewanych sytuacjach. Właśnie dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że Hill Park Apartments to wyjątkowa inwestycja. To też jedno z wielu udogodnień, jakie oferuje swoim klientom Marvipol – jeden z warszawskich deweloperów znany z wysokiej jakości realizowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi.

Marvipol Development; 22 536 50 50; www.marvipol.pl; sprzedaz-hpa@marvipol.pl