Play, czekając na pozytywne rozstrzygnięcie przetargu na LTE, z nielimitowanym Internetem musi się jeszcze wstrzymać. Zanim do tego dojdzie oferuje swoim klientom darmowe przeglądanie stron www.

PLAY po usługach - „Nocny Transfer”, która pozwala na nielimitowany transfer każdej nocy w godzinach 24:00-9:00 oraz „Pakiet Społecznościowy”, czyli nielimitowany dostęp do portali społecznościowych - Facebook, NK, GoldenLine oraz LinkedIn – wprowadza kolejną innowację.

Formuła www jest usługą pozwalającą na przeglądanie stron WWW przez całą dobę bez limitu danych. Jest ona dostępna za 0 zł w wybranych taryfach - Nowy Play Online 15 GB, Nowy Play Online 20 GB oraz Play Online PRO (oferta z komputerami i tabletami).

„Większość użytkowników Play Online wykorzystuje mobilny Internet do przeglądania stron internetowych – to zdecydowanie najczęstsza aktywność internautów. Zniesienie limitu z pewnością zwiększy komfort korzystania z Play Online” – mówi Bartosz Dobrzyński, Szef Marketingu PLAY.

Formuła WWW obejmuje ruch odbierany ze stron WWW typu tekst i zdjęcia, z aplikacji Flash oraz z aplikacji JAVA. Nie obejmuje streamingu audio/wideo ( np. Youtube ) połączeń szyfrowanych (HTTPS), VPN, P2P (np. torrenty, Skype).