"Expose" premiera: Recepta Tuska na poprawę sytuacji gospodarczej w kraju

12.10.2012, 10:00; Aktualizacja: 12.10.2012, 12:37

Wśród priorytetów na rok 2013 premier Donald Tusk wskazał m. in. utrzymanie wzrostu gospodarczego i ochronę miejsc pracy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • Barbara(2012-10-12 15:25) Zgłoś naruszenie 00

  Słuchaj koleś Tusk ,ty nie masz pojęcia ,jak ludzie w Polsce żyją ,jakie mają opłaty ,i ile im zostaje na życie na cały miesiąc ,ja jestem emerytką ,gdzie przepracowałam 35 lat życia w jednym zakładzie ,nauczycielka ,i pytam ,jak mam przeżyć za 1360 zł na cały miesiąc ,kupując żywność,opłaty ,mieszkanie ,gaz ,światło ,telewizja ,internet ,woda itp. czy ty masz pojęcie jak ja mówię o sobie a takich jak ja osób ,jest trzy czwarte Polski ,może mi rzucisz jakąś kwotę ze swoich poborów ,żebym miała z czego żyć, jesteś dupek i tyle.

  Odpowiedz
 • wiktoria 65(2012-10-15 06:01) Zgłoś naruszenie 00

  1.Tusk nie jest idiotą.
  2.Pani Barbaro mam tyleż emerytury co Pani.Płacę nią kredyt,którym wsparłam dziiałalność gospodarczą męża.Pracuję na część etatu.Latek 65.
  3.Popieram 2,podatki płaćmy od dochodu,a nie od życia aktywnego.każdy leser jest w lepszej sytuacji niż wizjoner zakredytowany i aktywny do bólu.

  Odpowiedz
 • anonim(2012-10-14 10:52) Zgłoś naruszenie 00

  tusk to jest idiota jak on może coś takiego gadać jak i tak się z tego nie wywiąże .Niech on żyje za tyle co zwykli ludzie , a nie wszystko ma za darmo i jeszcze dostaje ileś tam tysięcy za miesiąc . to jest beszczelne .

  Odpowiedz
 • placacy podatki(2012-10-13 14:27) Zgłoś naruszenie 00

  Jest prosty sposób na zmniejszenie bezrobocia. Wielokrotnie by równiez i przedmiotem debat w Sejmie. Dla przypomnienia.
  Niech kady kto podejmie sie prowadzenia dzialalnosci gospodarczejczy bedzie gdziekolwiek zatrudniony placi tylko jeden podatek, ktory zalezny bedzie od faktycznie uzyskanych dochodow. Tak od faktycznie uzyskanych dochodów tj przychodów pomniejszonych o faktycznie poniesione koszty. I platny wowczas jak dochody bedzie mial a nie od kazdego dnia wyczekiwania na klienta. Sa ludzie, ktorych uratuje i zarobek 500zl, sa i tacy co zdowoleni byliby i z 1000zl. W 1989 ustawa o dzialalnosci gospodarczej byla faktyczna ustawa o swobodzie gospodarczej a obecna tylko jest z nazwy a nic wspólnego ze swoboda nie ma. Po co komu wyimaginowane wskazniki roznych danin w tym i wszechwladny ZUS. System zdrowotny oprzyjcie na dobrych wzorcach np Norweskich. Tam budzet zapewnia ochrone zdrowia. Przecierz tez im sie nie przelewa a jednak potrafia z podatków sinansowac taka opieke. U nas jest tylko zapis w Konstytucji ale nic nie ma to wspólnego z faktycznym zapewnieniem ochrony zdrowia.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane