Opłata audiowizualna zastąpi abonament rtv. Projekt w ciagu dwóch tygodni

05.09.2012, 17:46; Aktualizacja: 05.09.2012, 20:55
Za dwa lata abonament radiowo-telewizyjny mógłby zostać zastąpiony niższą, ale bardziej powszechną opłatą audiowizualną.

Za dwa lata abonament radiowo-telewizyjny mógłby zostać zastąpiony niższą, ale bardziej powszechną opłatą audiowizualną.źródło: ShutterStock

Za dwa lata abonament radiowo-telewizyjny mógłby zostać zastąpiony niższą, ale bardziej powszechną opłatą audiowizualną. Projekty dotyczące możliwych rozwiązań będą przedstawione premierowi maksymalnie za dwa tygodnie - powiedział w środę szef MKiDN Bogdan Zdrojewski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • xzcv(2012-09-05 21:28) Zgłoś naruszenie 00

    moja rodzina nie ogląda TV i nie posiada odbiornika i nie zamierzam płacić na wygórowane pensje pseudodziennikarzyn w stylu np. Lis czy pajaca Wojewódzkiego

    Odpowiedz
  • Magiel partyjno-kościelny(2012-09-05 22:56) Zgłoś naruszenie 00

    na plecy podatnika, niech ta cholera płaci - my będziemy się BAWIĆ;
    - poziom życia w Niemczech jest wielokrotnie wyższy;
    - to nie jest żadna TV publiczna, to KONFITURY PARTYJNO-KOŚCIELNE;
    - tu nie ma żadnej misji - tu jest BADZIEWIE którego oglądać się nie da.
    Należy to sprywatyzować, a elementy misji PRZYDZIELAĆ w KONKURSACH.

    Odpowiedz
  • Po co nam to?(2012-09-05 23:45) Zgłoś naruszenie 00

    A jeśli ktoś nie chce finansować tego przedsięwzięcia? Jeżeli nie odpowiadają mu przekazywane treści? Jeśli nie ogląda telewizji i nie słucha radia?

    Odpowiedz
  • A jednak...(2012-09-06 00:10) Zgłoś naruszenie 00

    Żyłem w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Wyprowadziłem się. Polecam.

    Odpowiedz
  • free(2012-09-06 06:59) Zgłoś naruszenie 00

    Zakodować TVP i kto chce oglądać, ten niech płaci. Zmuszanie wszystkich gospodarstw domowych w Polsce do płacenia za to nikomu niepotrzebne badziewie to skandal. Precz z telewizją "publiczną", niech bankrutuje!

    Odpowiedz
  • MICHAL WARSZAWA(2012-09-06 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    DLACZEGO JA MAM PLACIC NA UTRZYMANIE JAKIEJS TAK SPOŁKI Z.O.O ?
    CZY KTOS PLACI ZA UTRZYMANIE MNIE?

    NIEKORZYSTAM I NIEZAMIERZAM PLACIC...

    CZY TO NIE OSZUSTWO I KRADZIEZ WYLUDZAC PIENIADZE OD KOGOS KTO NIEKORZYSTA?

    JA MAM PLACIC A TELEWIZJA POLSKA NIEROZSODNIE WYDAJE PIENIADZE, NIEMACIE PIENIEDZY TO SZUKAJCIE OSZCZEDNOSCI DLACZEGO ZATRUDNIACIE LUDZI I PLACICIE IM 50-KROTNOSC SREDNIEJ KRAJOWEJ NIEMA TANSZYCH AKTOROW? NIKT WAM NIEBEDZIE DOKLADAL DO TEGO INTERESU PANIE BRAUNIE

    Odpowiedz
  • JAN KATOWICE(2012-11-06 10:13) Zgłoś naruszenie 00

    MOGE PŁACIĆ ALE ŻĄDAM ZERO REKLAM SKORO WALICIE REKLAMY NIE PŁACE TYLKO WY TVP MOŻECIE WYMAGAĆ I ŻĄDAĆ OD LUDZI KAS JA TEŻ MAM SWOJE ŻĄDANIA ,,,A TAK PRZY OKAZJI ZŁODZIEJE GDZIE BYŁA TRANSMISJA Z PARAOLIMPIADY ??? JA MAM PŁACIĆ ZA TE GADAJĄCE GŁOWY NIEMA NIE ZAPŁACE I NIE BĘDE PŁACIŁ ,,,

    Odpowiedz
  • Makita(2012-11-25 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    Opłacam zgodnie z prawem i ważną umową ( aktualną ) abonament do Multimedia Polska i Pan Braun ze swoimi klakierami uda się pod ten adres po swoją dolę i z tej sumy niech wtedy dzieli się premiami , odprawami w setkach tys . złotych !!!. PS. Natomiast telewizor kupiłem za swoje własne pieniądze , zapłaciłem 300 zł podatku od zakupu !!!. O co w tym szalonym kraju chodzi , czego jeszcze TUSK i PO chce zarżnąć nas na amen !!!.

    Odpowiedz
  • Piotr(2013-01-21 12:53) Zgłoś naruszenie 00

    A ile niekodowanych kanałów udostepnia niemiecka telewizja ?

    Odpowiedz