Lotos wprowadza rabaty dla klientów płacących za paliwo gotówką. To kolejna sieć, która chce uniknąć wysokich opłat od transakcji bezgotówkowych
Grupa Lotos rusza z nową promocją – na 81 stacjach pod logo Lotos i Optima w całej Polsce będzie sprzedawać benzyny i olej napędowy z 10-groszową obniżką na każdym litrze. Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie płatności za paliwo gotówką. Promocja potrwa do połowy września. Stacje biorące udział w akcji są specjalnie oznakowane.
To już kolejna sieć, która zdecydowała się na tego typu obniżkę. Wcześniej, na początku lipca, specjalne rabaty na blisko 1,5 tys. swoich stacji wprowadził PKN Orlen (również w sieci Bliska). Tam akcja potrwa do 2 września. W tym czasie kierowcy w każdy weekend, płacąc gotówką, również zaoszczędzą 10 gr na litrze. W Lotosie z rabatu będzie można korzystać nie tylko w weekendy, ale codziennie, przez cały czas promocji. – Naszą ofertę przygotowaliśmy w odpowiedzi na oczekiwania klientów związane z obniżką cen paliw, zwłaszcza teraz w wakacje, w okresie zwiększonego ruchu drogowego – przekonuje Piotr Mischker, dyrektor ds. handlu w spółce Lotos Paliwa.