Zapraszamy na przejażdżkę po galaktycznej przestrzeni SQL Server 2012 – odwiedzimy 12 kluczowych punktów tworzących strukturę nowego gwiazdozbioru , które pomagają korzystać z rozwiązań operujących na bardzo dużej ilości danych, przetwarzania w „chmurze” oraz wykorzystają niezbędne dla firmy aplikacje z jednoczesnym obniżeniem kosztów utrzymania w małej i średniej firmie.

Po tej podróży wrócimy na Ziemię  - opowiemy o podstawowych pytaniach dotyczących licencjonowania SQL Server 2012.

Zapraszamy do rejestracji>>

Będzie ona możliwa do dnia 29 maja.

Po spotkaniu możliwe jest uzyskanie dyplomu Microsoft z ukończenia szkolenia w danym zakresie.

Jak to działa?

Nie musisz wychodzić z biura! Wystarczy, ze wcześniej zarejestrujesz się na warsztat. W kolejnym kroku podłącz się do e-szkolenia w podanym terminie jego prowadzenia - zawsze wygląda to tak, że dzień wcześniej dostaniesz link w mailingu, który automatycznie uruchamia program. Wchodząc na podany w mailingu link, będziesz proszony o podanie danych osobowych. Do rejestracji na wybrane warsztaty on-line potrzebne będzie konto Windows Live ID. Pamiętaj o włączeniu głośników w komputerze. To wszystko!

Możliwość rejestracji oraz terminarz kolejnych spotkań on-line dostępny jest na stronie: www.microsoft.com/poland/msp/warsztaty-online.aspx

Zapraszamy!