Empik chce być o krok przed Amazonem. Po raz kolejny wprowadza czytnik e-booków

autor: Michał Fura01.03.2012, 07:16; Aktualizacja: 01.03.2012, 09:45

Największy dystrybutor książek robi podejście do e-czytników po raz drugi. Na początku marca Empik wprowadzi do oferty nowy e-czytnik wyprodukowany przez niemiecką firmę TrekStor. Magnesem na klientów ma być niska cena urządzenia – 229,99 zł.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • szymek(2012-03-07 12:49) Zgłoś naruszenie 00

    Amazon strzelil sobie w kolano usuwajac polskich autorow z Kindla, nic dziwnego, ze ludzie siegna po tanszego i lepszego TrekStora

    Odpowiedz
  • Jarek(2012-03-05 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    jak go zobaczyłem z empiku to poszukałem opinii w necie na jego temat z ciekawości. ale plucie na ten czytnik jest na wyborczej! w sumie nie dziwi mnie to, bo krążyły juz pogłoski że gazeta dogadała się z amazonem. pewnie dlatego tak osobiście boli agorę to pojawienie się tańszego konkurenta. i twierdzą że się nie będą sprzedawać. tyle ze to urzadzenie ktore ma empik sprzedawało się świetnie w niemczech, bo do takich informacji tez dotarłem. wiec mowienie ze u nas sie nie sprzeda to raczej ściema, przy takiej cenie moim zdaniem będzie się sprzedawać

    Odpowiedz
  • johnny(2012-03-04 15:45) Zgłoś naruszenie 00

    konkurencja się przyda - zarówno Amazonowi jak i Empikowi więc z ciekawością obserwuję co się dzieje na tym rynku. dla Empika + za uderzenie z tanim czytnikiem do mas - wielu ludzi dotąd nie myślało pewnie o kupnie takiego gadżetu ze względu na cenę a teraz mają okazję. no i może wreszcie czytelnictwo u nas wzrośnie ;)

    Odpowiedz
  • Tobi(2012-03-03 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    To kwestia gustu. czasem ksiązka ma 700 stron i ciezko ją zabrac ze sobba np. do autobusu, pomijam ze w tloku jeszcze cezej to czytac. co do czytniak z empiku to pamietajmy ze on kosztuje 200 kilka zlotych, na tym polega ta konkurencja bo empik proponuje tansza aleternatywe

    Odpowiedz
  • Michał(2012-03-02 08:14) Zgłoś naruszenie 00

    Nic nie zastąpi wersji papierowej. No chyba, że czytniki zaczną roztaczać wokół siebie zapach świeżej ksiązki. :)

    Odpowiedz
  • wafelek(2012-03-01 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    Zabawa sie zacznie jak komuś jakiś ebook wyda sie niemoralny/zły/propagujący złe wartości/cokolwiek innego i zaczną go usuwać...
    Jeśli dodać to tego, cenę ebooka niewiele niższą od wersji papierowej, to jestem w tej kwestii tradycjonalistą, papierowej książki nikt tak łatwo nie zabierze...

    Odpowiedz
  • Leon(2012-03-01 08:24) Zgłoś naruszenie 00

    a i jeszcze brak wifi i dotyku to już w ogólne parodia, nie ma się czym chwalić.

    Odpowiedz
  • Leon(2012-03-01 08:22) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma E-Ink więc to tablet a nie czytnik e-booków. 8h - kpina.

    Odpowiedz