Polski dom mody La Mania, choć młody stażem, podbija z sukcesem rynek brytyjski. Do końca tego miesiąca w Londynie będzie można wybrać się na multimedialne wydarzenie „Fairy Tale Mania” prezentujące najnowszą kolekcję La Manii na sezon Jesień/Zima 2012/13 – podaje serwis PAIiIZ.

Marka La Mania zadebiutowała w 2010 roku pokazem w Warszawie i od razu została uznana za jedną z najlepszych i najbardziej luksusowych na polskim rynku. Patronem honorowym La Manii jest światowej sławy projektant domu mody Chanel - Karl Lagerfeld.

Dwutygodniowa londyńska wystawa odbywa się pod patronatem Polskiego Instytutu Kultury w Londynie oraz pod honorowym patronatem Ambasady RP w Londynie.
Najnowsza kolekcja będzie prezentowana w otoczeniu prac znanego i kontrowersyjnego włoskiego artysty Marco Perego. Muzykę towarzyszącą wydarzeniu skomponował wybitny polski kompozytor, zdobywca Oskara za muzykę do filmu „Marzyciel”, Jan AP Kaczmarek.

Pokaz promujący La Manię jest częścią jednego z najważniejszych wydarzeń modowych roku - Tygodnia Mody w Londynie (London Fashion Week).

Wystawa trwa do 27 lutego br. w Royal Opera Arcade Gallery Showroom w Londynie. Wstęp bezpłatny.