Francja zgodziła się na polskie postulaty ws. szczytów euro

30.01.2012, 19:59; Aktualizacja: 02.02.2012, 14:33
Rostowski powiedział, że Polska powinna uczestniczyć we wszystkich szczytach euro."

Rostowski powiedział, że Polska powinna uczestniczyć we wszystkich szczytach euro."źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Jock Fistick

Francja zgodziła się na szczycie UE w Brukseli na polskie postulaty ws. organizacji szczytów euro - poinformowały w poniedziałek polskie źródła dyplomatyczne.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • maniek(2012-01-30 21:38) Zgłoś naruszenie 00

    Najlepszy i najmadrzejszy Premier po 1989roku - Gratulaje dla POLSKI BRAWO BRAWO

    Odpowiedz
  • Sosnowiczanin(2012-01-30 20:26) Zgłoś naruszenie 00

    To z zaplecza kuchni zaproszono nas do stołu, szkoda że w charakterze ... karty dań!!!

    Odpowiedz
  • JOHNMAJOR(2012-01-30 20:36) Zgłoś naruszenie 00

    CIEKAWE GDZIE SA TERAZ CI CO KRZYCZELI ZE TUSK PROWADZO POLITYKE NA KOLANACH I BIALEJ FLAGI! BRAWO PANIE PREMIERZE!

    Odpowiedz
  • do 2(2012-01-30 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    A CO NIE? malo im czterech liter nie wy...e

    Odpowiedz
  • ny(2012-01-30 20:54) Zgłoś naruszenie 00

    BRAWO FRANCJA- zmadrzala wie ze POLSKA jest coraz silniejsza brawo. NASZA OJCZYZNA bedzie coraz silniejsza musimy trzymac z NIEMCAMI, FRANCJA, SKANDYNAWIA i sasiadami.
    BRAWO PREMIERZE ciesze sie oddalem glos na Pana i P.O.
    Gratuluje

    Odpowiedz
  • mario(2012-01-30 21:21) Zgłoś naruszenie 00

    BRAWO PREMIRZE TUSK-POLSKA SILNA i w EUROPIE

    Odpowiedz
  • nastek(2012-01-30 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    To przerażające, pakt to zabójstwo dla polskiej gospodarki, która i tak jest mało konkurencyjna do zachodniej, a to ją zabije i taki jest cel naszych rządzących, żadnego przemysłu, inowacyjności, tania siła robocza w kolejnej kolonii.

    Odpowiedz
  • eheh(2012-01-30 22:23) Zgłoś naruszenie 00

    az się boje pomyśleć na co Tusk się zgodzi w drodze wazeliniarskiego rewanżu...

    Odpowiedz