Plus, Orange, T-Mobile i Play szykują się do starcia o rynek mobilnego internetu

autor: Michał Fura19.12.2011, 06:19; Aktualizacja: 19.12.2011, 13:46
Operatorzy walczą o rynek mobilnego internetu w Polsce

Operatorzy walczą o rynek mobilnego internetu w Polsceźródło: DGP

Plus, Orange, T-Mobile i Play szykują się do starcia. Cel: przekonać klientów do swojego mobilnego internetu. Stawką są udziały w rynku, który w przyszłości zapewni im sporą część przychodów. Karty zostaną rozdane w 2012 r.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • świętokrzyski(2011-12-26 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    LTE to szybkość, jak się doda ciekawą treść no to mamy coś nowego,PLUS i Polsat mają szybkość i treść, liczę na nową jakość

    Odpowiedz
  • toska(2011-12-23 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    LTE w Plusie wymiata!

    Odpowiedz
  • lmssw(2011-12-19 17:13) Zgłoś naruszenie 00

    Zawsze można wyjść z zasięgu LTE i pobierać film przez tydzień, a nie w 4 minuty, jak jest "za szybko". W Plusie LTE jest w tej samej cenie, co HSDPA.
    Można wrócić do wozów konnych, skoro przelot samolotem tak krótko trwa ...

    Odpowiedz
  • Ojron(2011-12-19 17:11) Zgłoś naruszenie 00

    wszyscy sie próbują łączyć w silnie kooperujące firmy. enka z c+, plus polsat itd. podobnym ruchem powinno być połączenie któregoś z potentatów płatności mobilnych na rynku z operatorem. np: mPay jako lider płatności mobilnych i t-mobile. Takie konotację są zawsze dobre dla klientów.

    Odpowiedz
  • Kolonia(2011-12-19 16:40) Zgłoś naruszenie 00

    Mam iPlusa i jestem zadowolony. Mogę chulać do woli i nić mi nie grozi. W Play trzeba dokupywać te bajty jesli sie przekroczy w danym miesiącu ten limit. w plusie nie. I HSDPA jest najlepsze, jak na razie.

    Odpowiedz
  • Krzyśio(2011-12-19 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    Zgodzę się z tym co napisał "daniel", limity w Plusie kończą się dosłownie w przeciągu paru min, co mi z tego że pobiorę film w 4,4 minuty czy też coś innego szybciej, jak za parę dni agresywnego korzystania z internetu, zejdzie mi pakiet w ciągu kilku chwil... a co dalej? Wg. mnie nasi Operatorzy nie są jeszcze gotowi na przyjście LTE... zostańmy przy HSPA, T-Mobile dobrze robi, czekając na rozwinięcie się struktury LTE i wtedy wejdzie agresywnie w ofertę.

    Odpowiedz
  • max(2011-12-19 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    PLUS_to najbardziej krwiożerczy operator,w Plusie nie ma żadnych ulg dla stałych i starych klientów.Plus to wielki Kapitalizm,bez demokracji.

    Odpowiedz
  • daniel(2011-12-19 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    LTE Plusa to jak na razie produkt przede wszystkim marketingowy. Co mi z LTE jeśli dostępne miesięczne pakiety transmisji danych, przy korzystaniu z prędkości transmisji danych oferowanych przez LTE, kończą się po kilkunastu minutach?!!! Na obecną HSPA+ wydaje się lepszym wyjściem dla operatorów.

    Odpowiedz