Zapowiada się czarny koniec roku – wszyscy dostaniemy po kieszeni

autor: Beata Tomaszkiewicz23.11.2011, 06:03; Aktualizacja: 23.11.2011, 09:21
długi, pieniądze

długi, pieniądzeźródło: ShutterStock

Będą wysokie podwyżki. Nie pensji, ale cen. Spadnie popyt i produkcja, a firmy zaczną zwalniać pracowników.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (39)

  • KOMORNIK JOZIK(2012-10-16 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    RZAD KRADNIE A MY GLUPKI ZA TO WSZSTKO PLACIMY IPO MALU GLODUJEMY A ONI TO W CIULU MAJA .TYLKO SIE SMIEJA I GLUPOTY MAN GADAJA ORAZ GLUPOTETEZ PRZEZ MEDIA WCISKAJA TE GNOJKI MA TYCH URZEDACH W TEJ ************* \WARSZWIE/

    Odpowiedz
  • jowita(2012-01-31 20:16) Zgłoś naruszenie 00

    od upadku starej komuny ,dostajemy caly czas. polska nie dla polakow.

    Odpowiedz
  • idem(2011-12-04 23:07) Zgłoś naruszenie 00

    Dosyć tego straszenia i czarnowidztwa. Kościół straszy, Rydzyk straszy i PiS straszy. Teraz jeszcze i dziennikarze. Dajcie sobie luz. Jak przyjdzie ratować Ojczyznę w potrzebie, to i większe podatki spokojnie zapłacić trzeba. Polacy odbudowujący Kraj po wojnie nie takie wyrzeczenia znosili. Teraz też tragedii nie będzie. Chyba, że straszący końcem świata będą mieli rację.

    Odpowiedz
  • ana(2011-11-28 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    NIECH ŻYJĄ ROSTUSKI I ELEKTPRAT.

    Odpowiedz
  • optymista oportunista(2011-11-27 20:35) Zgłoś naruszenie 00

    do janusza311 optymisty i pewcy tuskolandu ciekwae ja przetrwa 2012 /2013

    Odpowiedz
  • bob(2011-11-27 15:23) Zgłoś naruszenie 00

    A jeszcze miesiac temu tuz przed wyborami bylismy zielona wyspa i krajem mlekiem i miodem plynacym

    Odpowiedz
  • studencik emigrant(2011-11-27 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    młode pokolenie, na pewnie pana nie poprze!!! niedługo w ogóle zlikwidujecie takie pojęcie jak emerytura bo NIKT JEJ NIE DOŻYJE, lepiej pracować na czarno niż płacić złodziejsi zus, samemu trzeba odłożyć na emeryturę...

    NIE WIDZĘ POWODÓW DLACZEGO SPOŁECZEŃSTWO MA PŁACIĆ ZA NIEUDOLNE (TRWONIĄCE MAJĄTEK) RZĄDY TUSKA I JEGO KLIKI!!!

    złodziejskim POlitykom stanowcze NIE

    mundurowym dajecie podwyżki bo pewnie boicie się rozruchów i protestów takich jak w Grecji ale to jest NIEUNIKNIONE W TYM CHORYM KRAJU, niech społeczeństwo weźmie w swoje ręce losy tego kraju, PRZYKRĘCACIE ŚRUBĘ BIEDOCIE, BOGATYM DAJECIE ULGI, NIE MA KLASY ŚREDNIEJ, JESTEŚCIE BEZCZELNI I ZAKŁAMANI.

    na szczęście opuszczam to bagno (ten kraj). Nie wiem za co walczyły starsze pokolenia (nawet podczas wojny) bo na pewno nie o to co serwuje nam "obecna władza".

    Odpowiedz
  • Iwonka(2011-11-26 23:22) Zgłoś naruszenie 00

    Ciągle mówi się o podwyzkach w różnych sektorach, ale jakoś nikt nie wspomina o podwyzkach w tzw. agencjach towarzyskich. Wiecie dlaczego?
    Pewnie dlatego, żeby polutykom nie uszczuplić portfela. ;-)

    Odpowiedz
  • Badz naiwny jak POraniony baran(2011-11-25 23:30) Zgłoś naruszenie 00

    Naiwni nadal wierza mediom oglupiajacej propagandy agentury PO PRL,wiec niech placa za naiwnosc.Oto jeden z przykladow,jak agenci WSI,dobrze platni dobieraja oglupiajace programy ale na zapleczu "swoich" naiwnych widzow,sluchaczy,czytaczy nazywaja cham,prostak,glupiec i dobrze,niech dalej wierza.Wpisz w wyszukiwarke chociazby jedno dokumentalne nagranie "tomasz lis prawdziwa twarz antypolaka",przekonaj sie co ci do mozgu wtlaczaja i badz dalej naiwny jak baran.

    Odpowiedz
  • Hasla PO,SLD,PSL (PRL) Glosujcie na nas barany(2011-11-25 23:23) Zgłoś naruszenie 00

    Nadal hasla PO,SLD,PSL,RuchaczyPalikota,zboczencow PO PRL sa aktualne,a sa to:
    "oszukalismy tyle razy,teraz tez oszukamy" i najwazniejsze,aby dobrze sie zylo kolesiom:"Glosujcie na nas - barany !"

    Odpowiedz
  • smutne(2011-11-25 15:57) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko że wyniki (PKB, sprzedaż) ciągle zaprzeczają czarnowidztwu. Straszenie społeczeństwa trwa dalej w celu skubania a nie reformowania sfery budżetowej. Szkoda że media temu przyklaskują.

    Odpowiedz
  • stan(2011-11-24 23:07) Zgłoś naruszenie 00

    TUSK rudy świnia broni systemu III-RP jak niepodleglosci - co za PO-dłośc zadlużyć NARÓD i tłumaczyc sie ze TAK się dzieje na świecie - on jest Bupilkiem BOLKA

    Odpowiedz
  • lodzianka(2011-11-24 19:22) Zgłoś naruszenie 00

    I taka prawda ! mamy na co głosowala 50% ilość ludzi im podziękować za to co mamy i mieć będziemy- a tak bo jak można bezkarnie popelniac błąd ponownie wybierając tych !! którzy już się nie wywiązali z obietnic ; pogrązają kraj w długi pomimo że prywatyzują i wysprzedają co tylko mogą ! a widać że mogą b, dużo !zwykłych obywateli mają za NIC!!! pozbywają się ich (nas) zwyczajnie : pracować karzą do śmierći ; drożyzna wciąż rośnie; leki i S Zdrowia prywatna ; przeczkola to kosmos żeby kogoś było stać na ten rarytas ; a prawda jest taka że Tusk jest najbardziej Nieodpowiednim Premierem PL spartaczą wszystko!!! że dłuuugo będziemy płacić za ich nieprawidłowe rządy jak to napisał nr 26 CZEKAĆ NA ŁASKĘ NIE MUSIMY BO ZGINELI LUDZIE ŻEBY POWSTAŁA SOLIDARNOŚĆ !!! FAKT TYLKO JEST TAKI ŻE NIE MA JUŻ SOLIDARNOŚĆI W NASZYM KRAJU !!! BO JAKOŚ POZWALA NA TO NISZCZENIE POLSKI I POLAKÓW ! NARÓD NAPEWNO BY WYSZEDŁ.

    Odpowiedz
  • banan(2011-11-24 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    Rząd mamy taki na jaki głosowaliśmy. Trudno, większość tak chciała. Czy opozycja lepiej by rządziła? Mieli władzę w swoich rękach i pewnych zmian nie doczekaliśmy się. Czy rozrzutny jest rząd? Trudno powiedzieć ale kierowanie wszystkiego pod kątem Euro 2012 to się nie zgadzam. Czy kibice to jest ważniejsza część społeczeństwa, szczególnie jak demolują stadiony i robią awantury? To są dopiero koszty. Ja protestuję przeciwko nierówności społecznej: dla kibiców to i tamto a dla zwykłych obywateli co? Nie należy się remont drogi? Nasze fatalne drogi to najgorsza wizytówka Polski, wstydzę się tego. Jeszcze się wstydzę brzydkich toalet, które w niektórych miejscach straszą. Świadczy o naszej kulturze.

    Odpowiedz
  • STOKROTKA(2011-11-24 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    Czy naprawdę nie ma już szansy na normalne życie w naszym kraju?Gdzie są nasi genialni ekonomiści ,o których w latach 80tych biły się inne narody? Gdzie mogę zgłosić swoje reklamacje w sprawie nieprawidłowych rządów?Czy muszę czekać na łaskę i niełaskę innych?Co mogę zrobić JA ?

    Odpowiedz
  • z przyszłości(2011-11-23 21:39) Zgłoś naruszenie 00

    patrze trzeźwo z boku na to co się dzieje i powiem jaka będzie przyszłość ... "trzeba "kowalskim" pomóc zbudować nowy dom bo rodzina im się powiększyła i tym co ostatnio zmartwychwstali też trzeba przydzielić miejsce z zasobów wolnej ziemi , który to już mamy rok ? od kiedy skończył się wielki ucisk : 528 nowej ery ponoć Sahara już w 50% jest zagospodarowana trzeba w końcu przetopić te niemieckie czołgi na stal zbrojeniową przecież są potrzebne nowe mosty ; tak od lat mamy pokój na całej Ziemi jaki to wspaniały czas nie ma śmierci ani głodu ani chorób kto by przypuszczał że proroctwa z księgi Objawienia tak dokładnie się spełnią ;pamiętasz jak żyliśmy pod rządami tamtego systemu ; daj spokój już nikt tego nie wspomina tego dziadostwa i nieuczciwości a jakie było zepsucie moralne tak tak myśleli tylko o sobie nie spodziewali się że spadnie na nich sprawiedliwa zaplata za to co robią , a pamiętasz jak z ONZ wydano nakaz likwidacji wszystkich religii ! tak to było nie do wiary a jednak skończyło się sianie nienawiści miedzy ludźmi " ... co ciekawe właśnie o tym mówi orędzie z księgi objawienia i z księgi Izajasza taka wspaniała nadzieja a mało kto o tym wie .

    Odpowiedz
  • Bob(2011-11-23 19:22) Zgłoś naruszenie 00

    Artykuł jest o wyciąganiu pieniędzy z kieszeni. Niektórzy to nawet kieszeni nie mają. Trzymajcie się ciepło. Głosowaliście to macie ! Bob

    Odpowiedz
  • Grek(2011-11-23 17:45) Zgłoś naruszenie 00

    Gdybyśmy mieli tak przebiegłego premiera, jak pan Papandreu, to też moglibyśmy udawać Greka, mielibyśmy poziom życia jak leniwi, ale mądrzy Grecy, a Niemcy i Francuzi, też by teraz na nas pracowali, z resztą UE. Ale nie mamy takiego szczęścia.

    Odpowiedz
  • POPiSOWIEC(2011-11-23 16:56) Zgłoś naruszenie 00

    Trybunał Stanu , to za mało ! Trybunał Obywatelski ,tego się doczekają , jak nie wezmą się za porządne rządzenie .

    Odpowiedz
  • kk(2011-11-23 16:36) Zgłoś naruszenie 00

    do 6: przecież mamy zielona wyspa

    Odpowiedz