Wiele osób mówi, że jeszcze nigdy w życiu nic nie wygrali. Łatwo można to zmienić – warto dopomóc swojemu szczęściu i… po prostu spróbować wziąć udział w jednym z konkursów organizowanych przez banki. Nagrody są rzeczywiście bardzo zachęcające! Sprawdźmy gdzie można zyskać najwięcej i jakie trzeba spełnić warunki.

Przegląd konkursów - co i gdzie można wygrać

Obecnie na rynku znaleźć można kilka konkursów, w ramach których można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Czym różnią się między sobą poszczególne konkursy oraz jakie są możliwe nagrody do uzyskania? Sprawdźmy:

• PKO Bank Polski umożliwia wygranie nawet miliona złotych oraz jednego z dwudziestu aut marki Nissan Juke! Wystarczy założyć lokatę na kwotę 1 000 zł, utrzymać ją do końca okresu umownego i zaproponować nazwę dla nowej lokaty. Co ważne, PKO funduje zwycięzcom również kwotę będącą równowartością sumy należnego podatku;
• Deutsche Bank PBC pozwala otrzymać nagrodę gwarantowaną w postaci modemu bezprzewodowego wraz z kartą 1GB w sieci Play – wystarczy otworzyć konto internetowe dbNET, zasilić je w ciągu tygodnia od otwarcia konta kwotą 1 500 zł;
• Bank Millennium umożliwia preferencyjny zakup netbooka w cenie 900 zł przy pomocy karty kredytowej Makro Cash&Carry. Płacąc kartą miesięcznie na kwotę 3 000 zł otrzymujemy zwrot 30 zł – a tyle właśnie wynosi rata!
• BZ WBK prowadzi konkurs na doładowania telefonów komórkowych przez system bankowości elektronicznej – do wygrania sa m.in. notebooki, tablety oraz doładowane karty prepaid o wartości 100 zł.
• Alior Bank oferuje wygranie do 50 000 zł w konkursie za doładowanie telefonu komórkowego w sieci Plus. Dodatkowymi nagrodami konkursie sa: mysze bezprzewodowe, pendrive’y, słuchawki bezprzewodowe do komunikacji z telefonem komórkowym oraz nawigacja.Jakie są szczegółowe warunki konkursu – co wyklucza wygraną?

Każdy konkurs rządzi się swoimi prawami. Są jednak takie warunki, na które należy zwrócić szczególną uwagę, gdyż może okazać się, że przez niespełnienie któregoś z nich uniemożliwi nam otrzymanie nagrody. Warunki te mogą być następujące:

• PKO Bank Polski wymaga, aby przynajmniej 80% środków na lokacie stanowiły wyłącznie nowe środki, czyli dotychczas niedeponowane w tym banku;
• Deutsche Bank PBC wymaga, aby średnie saldo na rachunku w ciągu 14 dni od daty pierwszego wpływu, utrzymało się na poziomie co najmniej 1 500 zł, dodatkowo w konkursie nie mogą brać udziału pracownicy tego banku;
• Bank Millennium zwraca 1% od transakcji dokonanych za pomocą karty – jednak trzeba pamiętać, aby otrzymać zwolnienie za pełną wartość netbooka, trzeba dokonać transakcji na łączną kwotę 90 000 zł przez 30 miesięcy…
• BZ WBK wymaga doładowania telefonu na kwotę minimum 50 zł i wypełnienia specjalnego formularza konkursowego;
• Alior Bank oczekuje przynamniej trzykrotnego doładowania telefonu kwotą minimum 30 zł i wysłania SMS albo wypełnienia formularza internetowego.Tylko tutaj sprawdzisz wszystkie konta osobiste!

Zostań milionerem… albo przynajmniej zgarnij nagrodę gwarantowaną

Banki oferują możliwość wzięcia udziału w bardzo wielu konkursach. Jednak tylko kilka z nich zasługuje na uwagę. Wygranie konkretnej nagrody pieniężnej albo samochodu jest bardzo przyciągające. Nienadmierne obwarowanie konkursu wymaganiami stawianymi przez organizatora działa dodatkowo na korzyść danej propozycji. Posiadanie nadwyżek finansowych i ulokowanie ich na odpowiedni okres w danym banku albo zwyczajne doładowanie telefonu komórkowego są naprawdę banalnymi wymaganiami – a nagrody, które można w ten sposób wygrać sa naprawdę niebagatelne. Pomóżmy zatem wreszcie swojemu szczęściu i spróbujmy – może tym razem właśnie nam się poszczęści?