Rząd przyjął projekt budżetu na 2012 r. Deficyt 35 mld zł, budżetówka bez podwyżek

27.09.2011, 12:27; Aktualizacja: 27.09.2011, 18:34

Rząd przyjął we wtorek projekt budżetu na 2012 r. z deficytem w wysokości 35 mld zł - poinformował po posiedzeniu gabinetu premier Donald Tusk. Minister finansów Jacek Rostowski wyjaśnił, że zwiększono o ponad 2 mld zł wpływy z dywidend. Projekt nie przewiduje podwyżek dla budżetówki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (44)

  • xyz(2011-10-03 17:23) Zgłoś naruszenie 00

    nauczycielom trzeba dać.Tak mało biedacy zarabiają

    Odpowiedz
  • mundurowy(2011-09-28 19:05) Zgłoś naruszenie 00

    Panowie mundurowi i ich rodziny chyba jasne na kogo będziemy głosowali.

    Odpowiedz
  • jaa(2011-09-28 12:53) Zgłoś naruszenie 00

    pracuje w budżetówce od 2006r. jedyna podwyzka 500zł była za PIS ale nie mam zamiaru glosowac na prokatolicka partie. Wina PO? a moze PIS? PIS narozdawal a PO teraz ma problemy z powiazaniem konca z koncem. ale i tak juz podziekuje i PO i PIS :)

    Odpowiedz
  • policjant(2011-09-28 14:00) Zgłoś naruszenie 00

    policjanci nie będą głosować na PO .ja i w moim domu to są trzy mniej dla nich

    Odpowiedz
  • prawie emeryt(2011-09-28 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    a w Policji od ponad trzech lat nie było tzw. podwyżek inflacyjnych...schodzimy na prawdziwe "psy"..."jak żyć" tak dalej...???

    Odpowiedz
  • ST(2011-09-28 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam się z Tobą FIX. Mudnurowi są bardzo zgranym elektoratem wyborczym. Pamiętamy obietnice pana Tuska sprzed poprzednich wyborów. Najlepiej wychodzą cięcia na budżetówce. Ale wynik wyborów pokaże PO jak my mundurowi jesteśmy zgrani. Życzę PO zejścia na drugi plan

    Odpowiedz
  • mer(2011-09-28 14:30) Zgłoś naruszenie 00

    nie wazne, media lansuja byłego policjanta obecnie "celebryte" który ma 3tyś emki i w gazetach opowiada "że trzeba było isc do policji"

    Niech policjie podłacza pod ZUS, płaca za nadgodziny, dni świateczke to bedze dobrze dla każdego

    Odpowiedz
  • pp(2011-09-28 17:12) Zgłoś naruszenie 00

    oni umierają śmiercią , która się nazywa POpularność

    Odpowiedz
  • Snypes IFP(2011-09-28 17:59) Zgłoś naruszenie 00

    1: 4 tuskowe lata z IP: 83.19.140.* (2011-09-27 13:52)
    EMERYCI,PÓJDŻMY NA WYBORY !!! POdziękujmy za żebraczą waloryzacje 3,1% i wzrost cen.

    A budżetówka od 4 lat nawet 1% rewaloryzacji nie miała...
    Jeszcze jedna kadencja i nie będziemy musieli jeździć do Grecji...
    Takie same dymy będą u nas :) Razem PO lepszą przyszłość ale z kim innym...

    Odpowiedz
  • rrr(2011-09-28 18:45) Zgłoś naruszenie 00

    obiecanki, obiecanki a PO i tak w dupie wszystkich ma...

    Odpowiedz
  • PO PIS owi już dziękujemy(2011-09-28 21:01) Zgłoś naruszenie 00

    A ja tam głosuję na Palikota, przynajmniej wesoło będzie!!!
    Albo rozwiązać wogóle tą szopkę.

    Odpowiedz
  • jan(2011-09-27 23:52) Zgłoś naruszenie 00

    Narzekacie na Tuska i PO ale i Kaczyński Wam nic nie da. bo skad.Jak odejdzie ten Tusk ,to Kaczyński lepszy nie będzie. albo już wogóle nic nie da albo tez zapożyczy sie.Pamiętajcie,że kryzys ciagle kraqży.to i aczyński będzie musiał ciąc,zamrażać.Szkoda ludzi,że tak ciagle musza żyć w niedostatku,braku pienięzy, pracy. nie ma żadnej radosci w tym kraju,Starzy narzekaja na niskie emerytury ,brak im na leki.opłaty.młodzi maja na głowie kredyty.nie ma gdzie dobrze zarobic.waluty wysokie,Ci co pracuja nie maja podwyzek,i tp.Kiedy będzie dobrze ,żeby wszyscy byli zadowoleni.

    Odpowiedz
  • zawiedzeni(2011-09-28 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Tusk, jest pan żałosny, cztery lata temu głosowaliśmy całą rodziną na PO a teraz tego się wstydzimy. Zagłosujemy teraz na PIS i to wcale nie dlatego że się zgadzamy z ich poglądami- po prostu wydaje się nam że są bardziej uczciwi.

    Odpowiedz
  • mis(2011-09-29 08:20) Zgłoś naruszenie 00

    ja na pis

    Odpowiedz
  • Mam gdzieś(2011-09-29 08:54) Zgłoś naruszenie 00

    DLACZEGO CIĘŻAR KRYZYSU MA PONOSIĆ JEDYNIE BUDŻETÓWKA. JEST INFLACJA, CZYLI CENY, A ZARAZEM DOCHODY FIRM ROSNĄ, PODOBNIE JAK PŁACE W FIRMACH. TO OSZUSTWO I SKANDAL!!!

    Odpowiedz
  • Budżetówka nie przewiduje...(2011-09-29 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    Po nie przewiduje podwyżek dla budżetówki. Budżetówka nie przewiduje głosowania na PO... Specjalista, który 4 lata temu odszedł na emeryturę, teraz pobiera ją w większej wysokości niż wynosi pensja jego przełożonego... Chory kraj, chore zasady...

    Odpowiedz
  • Lucky(2011-09-29 20:37) Zgłoś naruszenie 00

    "A dobrze zarabiający policjanci ..." Dobrze, że na nich nie głosowałem. Psi nos mnie nie zawiódł. Zamiast podwyżek zrobiono z nas darmozjadów, którzy powinni się cieszyć jak najkrócej swoimi przywilejami. Po wyborach zrobią co zapowiadają. W wybory, jak znam życie, zafundują nam służbę, żeby nam nie przyszło do głowy wyrazić swoje swoje zdanie przy urnach. Wszystko po to "by żyło się lepiej" ("Rychowi i Zbychowi"). Żenada

    Odpowiedz
  • xxxxx(2011-09-30 02:37) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję nowe hasło wyborcze "Polska w dupowie" i "Nasz człowiek jest najważniejszy" Ps. Jeszcze jedno - kiedyś kiedy byłem młodszy , taki jeden elektryk obiecał mi drugą Japonię, potem drugi czyściciel kominów obiecał drugą Irlandię a ja chciałbym .. by tu w końcu była Polska dla Polaków , co by nie musieli wyjeżdżać za chlebem .

    Odpowiedz
  • pl(2011-09-30 21:17) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk podziekuję Ci na wyborach za podwyzki od 2009 roku :)

    Odpowiedz
  • rys(2011-10-03 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    popieram 10 za sld w jednym roku waloryzacja wynosila 1pr. a za pis dali tym ktorzy nie mieli wiecej jak 1000zl

    Odpowiedz