Rząd przyjął projekt budżetu na 2012 r. Deficyt 35 mld zł, budżetówka bez podwyżek

27.09.2011, 12:27; Aktualizacja: 27.09.2011, 18:34

Rząd przyjął we wtorek projekt budżetu na 2012 r. z deficytem w wysokości 35 mld zł - poinformował po posiedzeniu gabinetu premier Donald Tusk. Minister finansów Jacek Rostowski wyjaśnił, że zwiększono o ponad 2 mld zł wpływy z dywidend. Projekt nie przewiduje podwyżek dla budżetówki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (44)

  • xyz(2011-10-03 17:23) Zgłoś naruszenie 00

    nauczycielom trzeba dać.Tak mało biedacy zarabiają

    Odpowiedz
  • waluś(2011-10-03 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    Nie jest tak dobrze gdy jako Nauczyciel dostałem tylko 25% podwyżki. mój szwagier niestety nie dostał 10% podwyżki do swojej 8,5 tyś pensji w policji, a pracuje bardzo ciężko.

    Odpowiedz
  • rys(2011-10-03 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    popieram 10 za sld w jednym roku waloryzacja wynosila 1pr. a za pis dali tym ktorzy nie mieli wiecej jak 1000zl

    Odpowiedz
  • ponownie rozgoryczony(2011-10-02 13:12) Zgłoś naruszenie 00

    jest problem: PO daje ciała, PiS już dawno dał, każde hasło kłamstwo, brak jest alternatywy!!! kolejne odłamy tych samych partii chcą do żłoba. Jedna, jedyna prawda KASA, jak najwięcej się nachapać i mieć wszystko w D...e, Politycy niewykształceni, a co za tym milion doradców i doradców doradców. Przekręt goni przekręt. Gdzie zwykła uczciwość, rozsądek. Wszystkie programy to tylko slogany i jak stara polityk, stek kłamstw nie do zrealizowania, byle omotać szaraka obywatela wmawiając mu że to oni sprawą iż będzie żył się lepiej. Tak więc polityka to jedna nierządnica, a politycy to ... reszta do dośpiewania.

    Odpowiedz
  • eg(2011-10-01 09:58) Zgłoś naruszenie 00

    iza to im podziękuje jak oni nas maja w du..e to ja ich też

    Odpowiedz
  • rewizor(2011-10-01 07:13) Zgłoś naruszenie 00

    Waloryzacja od 2000 do 2011 roku.2000-112,72/01-106,78/02-101,09/03-102/04-103,63/05-105,55/06-106,9/07-112,85/08-116,25/09-107,22/2010-104,62/2011-103,1.Emeryci od zakończenia kadencji PIS lecą w dół i końca nie widać.Aby żyło się lepiej bo człowiek jest najważniejszy czyli tandem PO-PSL.Fakty to nie PR i zagadać nie można.Ba nawet TVN sprostowanie zamieścił o kłamstwie p.Fedak ,,przypisującej sobie podwyżki emerytur

    Odpowiedz
  • gg(2011-09-30 22:24) Zgłoś naruszenie 00

    niech oficery jadą se na euro i je zabezpieczają ;)

    Odpowiedz
  • pl(2011-09-30 21:17) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk podziekuję Ci na wyborach za podwyzki od 2009 roku :)

    Odpowiedz
  • xxxxx(2011-09-30 02:37) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję nowe hasło wyborcze "Polska w dupowie" i "Nasz człowiek jest najważniejszy" Ps. Jeszcze jedno - kiedyś kiedy byłem młodszy , taki jeden elektryk obiecał mi drugą Japonię, potem drugi czyściciel kominów obiecał drugą Irlandię a ja chciałbym .. by tu w końcu była Polska dla Polaków , co by nie musieli wyjeżdżać za chlebem .

    Odpowiedz
  • Lucky(2011-09-29 20:37) Zgłoś naruszenie 00

    "A dobrze zarabiający policjanci ..." Dobrze, że na nich nie głosowałem. Psi nos mnie nie zawiódł. Zamiast podwyżek zrobiono z nas darmozjadów, którzy powinni się cieszyć jak najkrócej swoimi przywilejami. Po wyborach zrobią co zapowiadają. W wybory, jak znam życie, zafundują nam służbę, żeby nam nie przyszło do głowy wyrazić swoje swoje zdanie przy urnach. Wszystko po to "by żyło się lepiej" ("Rychowi i Zbychowi"). Żenada

    Odpowiedz
  • Budżetówka nie przewiduje...(2011-09-29 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    Po nie przewiduje podwyżek dla budżetówki. Budżetówka nie przewiduje głosowania na PO... Specjalista, który 4 lata temu odszedł na emeryturę, teraz pobiera ją w większej wysokości niż wynosi pensja jego przełożonego... Chory kraj, chore zasady...

    Odpowiedz
  • Mam gdzieś(2011-09-29 08:54) Zgłoś naruszenie 00

    DLACZEGO CIĘŻAR KRYZYSU MA PONOSIĆ JEDYNIE BUDŻETÓWKA. JEST INFLACJA, CZYLI CENY, A ZARAZEM DOCHODY FIRM ROSNĄ, PODOBNIE JAK PŁACE W FIRMACH. TO OSZUSTWO I SKANDAL!!!

    Odpowiedz
  • mis(2011-09-29 08:20) Zgłoś naruszenie 00

    ja na pis

    Odpowiedz
  • zawiedzeni(2011-09-28 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Tusk, jest pan żałosny, cztery lata temu głosowaliśmy całą rodziną na PO a teraz tego się wstydzimy. Zagłosujemy teraz na PIS i to wcale nie dlatego że się zgadzamy z ich poglądami- po prostu wydaje się nam że są bardziej uczciwi.

    Odpowiedz
  • PO PIS owi już dziękujemy(2011-09-28 21:01) Zgłoś naruszenie 00

    A ja tam głosuję na Palikota, przynajmniej wesoło będzie!!!
    Albo rozwiązać wogóle tą szopkę.

    Odpowiedz
  • mundurowy(2011-09-28 19:05) Zgłoś naruszenie 00

    Panowie mundurowi i ich rodziny chyba jasne na kogo będziemy głosowali.

    Odpowiedz
  • rrr(2011-09-28 18:45) Zgłoś naruszenie 00

    obiecanki, obiecanki a PO i tak w dupie wszystkich ma...

    Odpowiedz
  • Snypes IFP(2011-09-28 17:59) Zgłoś naruszenie 00

    1: 4 tuskowe lata z IP: 83.19.140.* (2011-09-27 13:52)
    EMERYCI,PÓJDŻMY NA WYBORY !!! POdziękujmy za żebraczą waloryzacje 3,1% i wzrost cen.

    A budżetówka od 4 lat nawet 1% rewaloryzacji nie miała...
    Jeszcze jedna kadencja i nie będziemy musieli jeździć do Grecji...
    Takie same dymy będą u nas :) Razem PO lepszą przyszłość ale z kim innym...

    Odpowiedz
  • pp(2011-09-28 17:12) Zgłoś naruszenie 00

    oni umierają śmiercią , która się nazywa POpularność

    Odpowiedz