JSW szykuje się do największego w 2011 roku debiutu na warszawskiej giełdzie

autor: T.B.09.06.2011, 11:23; Aktualizacja: 09.06.2011, 11:27

Jastrzębska Spółka Węglowa, wiodący w krajach Unii Europejskiej producent węgla koksującego, rozpoczyna w poniedziałek, 13 czerwca budowanie księgi popytu przed giełdowym debiutem, który będzie największym w Polsce w tym roku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • Ciekawe ile zainkasuje premi prywatyzacyjnej(2011-06-09 11:48) Zgłoś naruszenie 00

  Prezes i Zarząd Spółki a ile skasuje akcji - jak sądzicie -ogłaszam konkurs!

  Odpowiedz
 • a(2011-06-09 12:08) Zgłoś naruszenie 00

  To mnie nie interesuje, ważna jest cena za ile zaoferowane będą akcje-żeby minister nie przegiął jak z BGŻ bo nikt nie kupi i będzie klapa, do tego dochodzi ryzyko strajku związków, więc cena maksymalna nie powinna być za wysoka-koło 140 zł. A już szykuję rodzinę by i na nich otworzyć rachunki maklerskie:D

  Odpowiedz
 • Telegram z ostatniej chwilki..........(2011-06-09 12:41) Zgłoś naruszenie 00

  w związku z prywatyzacją JSW akcje tej firmy otrzymają także górnicy po 5-letnich super urlopach górniczych. Osoby te (za rządów J. Buzka) jako urlopowane ,po tych urlopach otrzymały wczesne emerytury górnicze!
  To nie żart -
  Przy okazji przedruk listu górników:

  my byli górnicy po 5- letnim super urlopie ,przesyłamy najserdeczniejsze podziękowania Panu Jerzemu Buzkowi i Jego byłemu Rządowi za zafundowanie Nam na koszt społeczeństwa tych urlopów i następnie po tych urlopach bardzo wczesnych ,wysokich emerytur udzielanych górnikom - bez względu na ilość zjazdów pod ziemie.
  Podczas tych urlopów na koszt społeczeństwa zafundował Nam prawo do ,14-pensji,13-pensji, dep. węgl, Barbórki ,świadczeń socjalnych z prawem do wczasów dla całej rodzinny no i oczywiście stawek za dniówki urlopowe ,jak i zaliczalność tego urlopu do normalnego zatrudnienia liczonego do emerytury górniczej .
  Chłopcy za wojsko nawet tak dobrze nie mieli liczonych lat.
  Geniusz nie Premier!
  Naprawdę dziękujemy Panu ,obecnemu Europosłowi za ten dar na koszt społeczeństwa polskiego .Dziękujemy WAM -społeczeństwo ! za to ,ze zgadzasz się na wydłużenie wieku emerytalnego aby na Nas pracować. !!!
  I to wszystko dzięki Jurkowi i to dzięki temu habilitowanemu Liberałowi.
  Mamy nadzieje że podczas swojej owocnej pracy w Europarlamencie załatwi wszystkim Polakom takie super wczasy !!jakich my doświadczyliśmy i emerytur jakich doświadczamy.- Jeszcze raz Jurek -nasz najlepszy przyjacielu -dziękujemy Ci za uradowanie Nam życia.

  Telegram z ostatniej chwilki : W związku z prywatyzacją JSW spodziewamy się kasy za przysługujące Nam akcje . W końcu byliśmy zatrudnieni w górnictwie

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane