Coraz większe ryzyko bankructwa Grecji

autor: T.B.02.06.2011, 12:19; Aktualizacja: 02.06.2011, 12:23

Agencja ratingowa Moody’s Investors Service stwierdziła dzisiaj, że ryzyko bankructwa Grecji wzrosło o 50 proc. Oświadczenie pojawia się w momencie, gdy oficjele UE pospiesznie przygotowują drugi plan pomocy finansowej dla tego kraju w okresie niespełna dwóch lat.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

 • italiano72(2011-06-02 13:08) Zgłoś naruszenie 00

  Nawet po dziesięciu bankructwach Grecy będą socjalnie mieli lepiej , niż Polacy na swojej zielonej wyspie. A po drugie...ile kasy mają niby źle trzymający się bankierzy,jeśli pożyczają setki miliardów na pomoc Grecji.
  ,,Najpierw okradli-teraz dają pożyczki,,
  ,, Chroń Boże przed bankowcami,,
  i

  Odpowiedz
 • Ewiak Ryszard(2011-06-02 13:24) Zgłoś naruszenie 00

  Nie tylko Grecja tonie w długach. Dlaczego obecny kryzys uderza szczególnie mocno w UE i kraje dawnego bloku wschodniego? Odpowiedź można znaleźć w Biblii. Księga ta, co prawda nie mówi nic bezpośrednio o UE, mówi jednak wiele o występującej w roli "króla północy" - Rosji i zapowiada jej powrót (Daniela 11:29). Do dziś wielu byłych sojuszników Rosji, nawet Ukraina spogląda jeszcze na Zachód. Obserwując to w jaki sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, (dotyczącą powrotu garnizonów rosyjskich do swej ziemi) nietrudno domyślić się, jaki los czeka nie tylko strefę euro, ale też UE i NATO. Po ich rozpadzie wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci pod skrzydła Moskwy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane