Nie będzie wcześniejszego budżetu

autor: Grzegorz Osiecki, Bt16.05.2011, 03:00; Aktualizacja: 25.05.2011, 10:31

Pod znakiem zapytania staje szybka ścieżka przyjęcia planu finansów państwa na 2012 rok. Związkowcy oskarżają rząd, że zbyt szybko procedując projekt, łamie prawo. Nie zamierzają się też spieszyć przy pisaniu opinii o budżecie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Pacjent(2011-05-16 06:31) Zgłoś naruszenie 00

    No i kto zarzucał rządowi lenistwo? Związki zawodowe, które ochoczo korzystały z przemian gospodarczych, znowu biorą się za rządzenie i chcą decydować o czymś czego nie wypracowały. To jakaś aberacja narodu. Wszyscy decydują w nie swoich sprawach, a potem wrzeszczą, że ten kogo przyblokowali źle rządzi.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2011-05-16 07:23) Zgłoś naruszenie 00

    TO BYŁ BUDŻET CZY POBOŻNE ŻYCZENIA MIERNOT Z peło???.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2011-05-16 07:23) Zgłoś naruszenie 00

    Jak się okazuje w te wszystkie bajki wierzą już tylko Tusk, Rostowski i wierni, zaślepieni wyborcy PO.

    Odpowiedz
  • aslure(2011-05-16 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    Powiem tak: czuję się bezsilny wobec marnotrawstwa i rozdawnictwa polityków, którzy pieniądze z moich podatków przeznaczają na kupowanie głosów, a kiedy sytuacja robi się krytyczna, to beneficjenci rozdawnictwa najgłośniej krzyczą.

    Odpowiedz
  • haha(2011-05-16 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    niech żyje kochany pan premier donald tusk, uzdrowiciel , cudotwurca, pogromca ciemnoty, jedyny oświecony

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2011-05-16 08:49) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać KE to nie lemingi wyborcze PO.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2011-05-16 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    BYLE DO WYBORÓW!!! POMATOLSKIE ELEKTORAT NA SZCZĘŚCIE TEGO CO PISZE KOMISJA EUROPEJSKA NIE CZYTA BO INIE ROZUMIE TAKIEGO TRUDNEGO SŁOWNICTWA, A JAKBY NAWET TO SĄ JASNE< PROSTE KOMUNIKATY DNIA - TO NIE NASZA WINA TO WINA PISIORÓW!!! A KAŻDY TAK GŁUPI JAK "bolek" i podobne do niego kreatury KUPIĄ KAŻDĄ NASZĄ PROPAGANDĘ W CIEMNO!!

    Odpowiedz