Zmiany w „Rodzinie na swoim”

autor: Bt28.04.2011, 03:00; Aktualizacja: 28.04.2011, 20:06

PO chce, by osoby samotne i pozostające w związkach partnerskich mogły korzystać z programu „Rodzina na swoim”. Takie propozycje przedstawili wczoraj jej członkowie zasiadający w sejmowej podkomisji przygotowującej zmiany w projekcie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • Ala(2011-05-01 18:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jeszcze trochę czasu zostało więc warto poszukać odpowiedniego banku, trzeba korzystać póki jest taka możliwość...

    Odpowiedz
  • ftyn(2011-04-28 09:27) Zgłoś naruszenie 00

    Lobby deweloperskie udusi się z tymi drogimi mieszkaniami .Nastąpi obniżka o 30% nowych mieszkań..

    Odpowiedz
  • JWL(2011-04-28 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    Toż Ci sensacja, przecież od kilku miesięcy wiadomo było jak docelowo będzie wyglądał ten program.

    Odpowiedz
  • miku(2011-04-28 21:48) Zgłoś naruszenie 00

    zmian jest sporo, jednak jesli sie ma mozliwosci to warto wziac to co chce dolozyc panstwo...

    Odpowiedz
  • m(2011-04-28 23:56) Zgłoś naruszenie 00

    single mogłyby kupowac droższe ale skorzystać także z rodzina na swoim w częsci w ramach okreslonego dla nich limitu.Masz kase kupisz droższe ale bez pełnej dopłaty ?

    Odpowiedz
  • oli(2011-04-29 07:46) Zgłoś naruszenie 00

    rodzina na swom fajna rzecz, szkoda ze ma sie konczyc, wlasnie jestem na etapie zalatwiania ostanich formalnosci w getin banku i juz sie nie moge doczekac wlasnego mieszkanka

    Odpowiedz
  • Arek(2011-04-29 08:26) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda że program wygasa. Sam mam mieszkanie dzięki niemu. Mieszkania raczej nie stanieją takie lanie wody na młyn od kilku lat. A gdzieś mieszkać trzeba.

    Odpowiedz
  • Atol(2011-05-18 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    boje sie ze zabraknie mi czasu :( chcialem wziasc kredyt w we wrzesniu, cichotko ale i mocno licze ze zmiany nie wejda

    Odpowiedz
  • Anna(2011-05-25 21:59) Zgłoś naruszenie 00

    Taaa... a Ci, którzy mają po 35 lat skończone właśnie odpadli... spóźniliśmy się :/ Dopiero teraz moglibyśmy złożyć wszystko... ale chyba nici z tego, sama się pogubiłam... bo 13.05 posłowie przedstawili projekt zmiany ustawy, wchodzący w życie 14 dni później... Więc się pogubiłam... Jutro idę do banku.

    Odpowiedz