Eurobank proponuje klientom nowe rachunki osobiste. Tym samym włącza się do wojny na konta, która ostatnio rozgorzała między instytucjami finansowymi. W ostatnim czasie z ofertą nowych rachunków wystartowały PKO BP, Millennium, BPH i BGŻ.
Eurobank proponuje cztery nowe pakiety, których wspólną cechą, podobnie jak u konkurencji, jest możliwość zwolnienia z opłat klienta aktywnie korzystającego z rachunku. Konto Classic przeznaczone jest dla klientów preferujących tradycyjny kontakt z bankiem, a więc za pośrednictwem jego placówek. Jego główną zaletą jest możliwość zlecania w oddziałach bank bezpłatnych przelewów na dowolny rachunek. Rachunek kosztuje 9 zł miesięcznie, ale bank zwalnia z opłaty, jeśli suma wpływów przekracza 1 tys. zł w miesiącu. Klient może też za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i otrzyma zwrot części pieniędzy wydanych kartą. Ten zwrot jest stosunkowo niewielki, bo wynosi 0,5 proc. wydatków płaconych kartą.
Dla osób preferujących internetowy kanał łączności bank proponuje rachunek online. Tu również bankomaty są za darmo i istnieje system zwrotu części wydatków opłaconych kartą. W wypadku tego rachunku darmowe są wszystkie przelewy internetowe, a oprocentowanie pieniędzy na koncie wynosi 3,5 proc. rocznie, czyli jest porównywalne ze średnim oprocentowaniem lokat w polskich bankach. Bank proponuje jeszcze rachunki dla dzieci i młodzieży oraz dla osób zamożnych.