Ceny paliw: W najbliższym tygodniu benzyna wszędzie po 5 zł za litr

04.03.2011, 12:15; Aktualizacja: 05.03.2011, 16:57

Podwyżki na hurtowym rynku paliw w najbliższym tygodniu przełożą się na rynek detaliczny - wynika z opublikowanej w piątek analizy biura Reflex, które monitoruje rynek paliw. A to oznacza, że normą stanie się w całej Polsce cena 5 zł za litr benzyny - twierdzi portal e-petrol.pl.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • a mnie się marzy kurna chata!(2011-03-05 06:12) Zgłoś naruszenie 00

    na zielonej wyspie her Tuska ludzie chodzą na bosaka i piechotą ! Zawsze to zdrowsze i tańsze niż jazda rządową limuzyną . Czekam kiedy słońce Peru da nam taki przykład i zacznie biegąć PO kraju zamiast, wozić tyłek autem. Głupi narodzie widzisz jak ludzie żyją w Korei Północnej, więc nie narzekaj i dziękuj Kaczorowi Donaldowi ,że cię wprowadził do ziemi obiecanej !

    Odpowiedz
  • Dystrybutor..(2011-03-05 22:13) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie te czasy kiedy cena paliwa benzyny..była w cenie aktualnej gazu?

    Odpowiedz
  • pieszy(2011-03-06 22:18) Zgłoś naruszenie 00

    A jesienią po wyborach będzie po 8zł (autka na kołki) Długi zagraniczne czas spłacać bo już kasy nie dają. Coś jak za Gierka.

    Odpowiedz
  • Co za matoł pisał ten artykuł?(2011-03-04 13:11) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać juz łajza się nie mogła doczekać ceny 5 zł za benzynę, co za tupet?
    Podejrzewam ze to jakaś niemiecka szmata dziennikarska która się cieszy jak nasza dyktatura gnębi naród polski.

    Odpowiedz
  • oszukany podatnik(2011-03-04 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    Nasze zarobki są z krajów trzeciego świata a, paliwo tyle kosztuje co a Anglii .
    Paranoja ten rząd powinien paść !

    Odpowiedz
  • romek(2011-03-04 15:39) Zgłoś naruszenie 00

    niestety fakt, zarobki sa slabe, a ceny paliw jak w calej Europie a i wyzsze bywaja... te ciagle zwyzki w jakis sposob mozna zminimaliszowac przez dobre inwestycje, ale czy tak byc powinno ?

    Odpowiedz
  • bulba - a im rośnie(2011-03-04 16:08) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk...groził że jak Polacy wybiorą idiotów to paliwo będzie po 5 zł i co ???

    Odpowiedz
  • moj pali 10l / 100km(2011-03-04 18:01) Zgłoś naruszenie 00

    proponuje kupic rower, ja powoli sie nad tym zastanawiam. auto tylko dla bogaczy hehe

    Odpowiedz
  • zast-pod(2011-03-04 20:30) Zgłoś naruszenie 00

    Powodzie, mrozy, śniegi, katastrofa smoleńska, światowy kryzys finansowy i wzrost cen żywności a teraz jeszcze wzrost cen ropy naftowej na świecie, to wszystko wina Tuska, lub co najmniej któregoś z jego ministrów. To chyba oczywista oczywistość. Trzeba chyba łeb nosić między nogami, żeby wypisywać takie bzdury.

    Odpowiedz
  • .(2011-03-04 23:02) Zgłoś naruszenie 00

    TYLKO IDIOTA I FRAJER PŁACI TAK DROGO ZA PALIWO!
    Ja nie daję się orżnąć i chodzę pieszo lub jeżdżę rowerem!

    Odpowiedz