Zamiast na stronie internetowej nowy show Polsatu „Must Be the Music: Tylko muzyka” będzie miał swój profil na FB. Użytkownicy będą mogli głosować, kto powinien wygrać. Portal zapowiada też wprowadzenie usługi Deals, która zrewolucjonizuje zakupy społecznościowe
Ponad pięć milionów Polaków ma już konta na Facebooku. W ciągu roku ich liczba zwiększyła się ponadtrzykrotnie. Jeszcze szybciej rosną na portalu nakłady na kampanie reklamowe i marketingowe. Lawinowy przyrost zachęcił Facebooka do uruchomienia w Polsce geolokalizacji, czyli funkcji, która podpowie nam, gdzie zrobić zakupy w okolicy, w jakiej akurat się znaleźliśmy. To rewolucja w handlu.
Jedna za drugą powstają agencje specjalizujące się w social mediach, budżety na reklamę na Facebooku sięgają już kilkuset tysięcy złotych, a przedsiębiorstwom wręcz nie wypada nie mieć na nim swojego fanpage’a, czyli strony firmowej. Tam są klienci. W ciągu dwóch lat liczba użytkowników portalu wzrosła w Polsce z 600 tysięcy do 5,3 mln. Tylko w ostatnim miesiącu dołączyło ponad 700 tysięcy osób. Trzy czwarte polskich użytkowników to ludzie pomiędzy 18. a 34. rokiem życia, czyli najbardziej poszukiwany klient nastawiony na wydawanie.