Ponad 600 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje oferty podczas 18. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w stolicy w dniach 23-25 września.

Oferty mają dotyczyć 60 krajów, a obok propozycji standardowych, znajdą się wycieczki tematyczne, skupiające się wokół problematyki kulinarnej, kulturalnej, militarnej, przyrodniczej i aktywnego wypoczynku – podaje serwis Polish Market Online.

Na Targach przedstawione zostaną także propozycje polskich regionów i lokalnych organizacji turystycznych, hoteli, uzdrowisk i spa. „TT Warsaw przyczynią się do promocji atrakcji turystycznych Polski i skutecznie zachęcą zwiedzających do skorzystania z okazji, by poznać wybrane miejsca i regiony Polski” – zapewnia Agnieszka Huszczyńska, szefowa firmy MT Targi i organizator TT Warsaw.

Po raz pierwszy wśród wystawców będą porty lotnicze, a biuro Adventure Warsaw zorganizuje zwiedzanie w Warszawie miejsc, przypominających o czasach komunizmu.Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym, w Wawrze.