Kropiwnicki nowym doradcą prezesa NBP

11.09.2010, 20:07; Aktualizacja: 11.09.2010, 20:22

Były prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki zostanie doradcą prezesa Narodowego Banku Polskiego Marka Belki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (21)

  • 111(2010-09-17 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    vat w 2011 roku zamiast wzrost to będzie bankrut
    zamiast w kraju być dobrze to za granicą będzie gospodarka się bogacić.
    ludzie nie powinni ani jednej rzeczy kupić w kraju.
    ponieważ Premier stać na straży waluty Polskiej to go to nic nie interesuje
    dla kombinatorów obniżyŁ podatek a dla ludzi poza jego zainteresowania podwyższa vat .ze strony rządu tylko tak jakby rząd był w opcji
    czekają panie tusk wybory i życzę żeby 1% obywateli poszło d wyborów.
    p. belka powinien więcej ludzi zatrudnić poza partii rządzącej
    wtedy byŁoby poszanowanie do waluty ci co piszą to chyba przedszkolaki
    nie znając się na finansach albo ludzieTuska czy komorowskiego
    na żadne wybory nie będę braŁ udziaŁu
    chleb podrożał 4,10 na 4,80
    co nas obchodzi że nie można na mąke zrobić ceny urzędowej

    Odpowiedz
  • qwa(2010-09-13 06:10) Zgłoś naruszenie 00

    Ano racza raczke myje i tak jak za komuny ciagaja sie kumple nie daja sobie krzywdy zrobic, jednym slowem M A F I A

    Odpowiedz
  • kytap(2010-09-12 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    Jednak niektórzy są niezatapialni, bez względu na przynależność partyjną. "Jak się nie zeszmacisz to się nie wzbogacisz"

    Odpowiedz
  • wiesława(2010-09-12 20:01) Zgłoś naruszenie 00

    Gratulacje

    Odpowiedz
  • Tylko SLD może naprawić ten dziki kraj(2010-09-12 19:39) Zgłoś naruszenie 00

    Jak SLD miał utrzymac się na powierzchni , jak miał takich p/osłów jak Belka ,Cimoszewicz,Borowski i paru innych farbowaqnych lisów.

    Mam nadzieję ,że teraz młodzi doprowadzą SLD ponownie do władzy i konstytucja RP będzie znowu respektowana , zwaszcza w zakresle :
    relacji Państwo/Kościół

    Odpowiedz
  • Małgośka44(2010-09-12 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Jasio nr 15 kochany może Tobie dobrze zrobił ale Większość społeczeństwa miasta Łodzi odwołało Obywatela Kropiwnickiego za to co Właśnie zrobił dla Łodzi , czym tak wspaniale zasłużył sobie na Zwalenie ze stołka ano Swoimi dziwnymi Decyzjami i Pomysłami . I proszę nie Obrażaj forumowiczów wyzywając Nas od Idiotów bo widać tacy Idioci jak ja Ciężko pracujemy żeby Taki Pseudo Inteligencik jak Ty mógł sobie od czasu do czasu ponarzekać powodzenia Jasiu .

    Odpowiedz
  • Jasio(2010-09-12 12:57) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Belka! O wielkości Kropiwnickiego świadczy to co zrobił w Łodzi. Niestety, Łodzianie docenią to dopiero po Jego śmierci i zapewne postawię Mu pomnik. Przykro, że w Polsce wielkim zostaje się dopiero po śmierci, że "nikt nie jest prorokiem we własnym kraju". Mało jest w Polsce ludzi tak gruntownie wykształconych i z tak wielkim doświadczeniem!
    Obawiam się, że większość forumowiczów jest zbyt mało wykształcona, by zdawać sobie sprawę a własnej głupoty.

    Odpowiedz
  • waldi(2010-09-12 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    Obaj panowie pochodzą from Jewish nation. A oni znają się na pieniądzach jak mało kto

    Odpowiedz
  • Małgośka44(2010-09-12 06:46) Zgłoś naruszenie 00

    O Boże jeżeli to prawdziwa wiadomość to nic innego jak na stałe uciekać z Tego Kraju Pełnego Wariatów i Oszołomów :(

    Odpowiedz
  • akcyza(2010-09-12 01:29) Zgłoś naruszenie 00

    niedługo , jeszcze swojego fiuta zatrudni i tez powie , że to wielki fachowiec

    Odpowiedz
  • Polak nie może się już niczemu dziwić(2010-09-12 01:16) Zgłoś naruszenie 00

    Tam, gdzie zaczyna się absurd, tam zaczyna się także Polska...

    Odpowiedz
  • Chyba p.Belka stracił rozum??(2010-09-12 00:42) Zgłoś naruszenie 00

    A MOŻE POTRZEBUJE WYJĄTKOWEGO DEWOTA??;
    - to może mu zroboć kaplicę w banku;
    - będzie mu urządzał wycieczki do ziemi świętej /czyt. ziemi krwawej/;
    - może zbierać podpisy pod kolejne święto - będą mogli ciągle świętować;
    - a najwięcej będzie nieobecny.

    Odpowiedz
  • broled(2010-09-11 22:48) Zgłoś naruszenie 00

    Belka, Bauc, Kropiwnicki, Orlowski, Fornalczyk - grupa ekonomistow z Lodzi.

    Odpowiedz
  • patyk(2010-09-11 22:46) Zgłoś naruszenie 00

    wstyd belka..to żenada..

    Odpowiedz
  • bgt(2010-09-11 21:45) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie Malgosia Wyszynska. Dawno nie bylo jej w tv.

    Odpowiedz
  • bgt(2010-09-11 21:42) Zgłoś naruszenie 00

    Doradca to nie czlonek nbp ale jedynie doradca. Wiedza Pana Jerzego moze pomoc Pan Markowi Belce w sprawnym zarzadzaniu.

    Odpowiedz
  • ataman(2010-09-11 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    Zbłaźnił się tym nachalnym wpychaniem święta trzech króli, więc może przyda się prezesowi NBP i we dwóch wykombinują jeszcze jakiś świąteczny idiotyzm.

    Odpowiedz
  • obywatel(2010-09-11 21:22) Zgłoś naruszenie 00

    ...to chyba jakieś nieporozumienie !!!
    ...jakaż to jego wiedza nt bankowości ?!?!?!?!?!?! umie chociaż przelew online zrobić ???

    Odpowiedz
  • bgt(2010-09-11 21:04) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Jerzy Kropiwnicki jest doradca Prezesa NBP. Informuje o tym artykuł.

    Odpowiedz
  • franek(2010-09-11 20:50) Zgłoś naruszenie 00

    Kropiwnicki na doradce NBP to chyba zart.Jesli jest to prawda to ja juz w nic w tym dzikim kraju nie rozumiem.

    Odpowiedz