Ranking „DGP”: najlepsze konta internetowe w polskich bankach

autor: Jan Piński, Małgorzata Zdziechowska06.07.2010, 03:00; Aktualizacja: 06.07.2010, 14:44

Darmowy dostęp do bankomatów w kraju i za granicą, możliwość legalnego niepłacenia podatku Belki, a może darmowego prowadzenia rachunku maklerskiego? Każdy klient sam musi zdecydować, co dla niego jest ważniejsze, i skalkulować koszty. Sprawdziliśmy ofertę 27 banków. To pierwsze zestawienie, w którym oprócz kosztów prowadzenia konta oceniono jego użyteczność i jakość obsługi klienta.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • klient Citi(2010-07-16 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    jestem ciekaw, gdzie się mieści te 14 000 bezpłatnych bankomatów CitiHandlowego w Polsce

    Odpowiedz
  • Tomek(2010-07-10 07:32) Zgłoś naruszenie 00

    banki w Polsce NIE polskie banki !!! Polski bank jest 1 -PKO BP

    Odpowiedz
  • Kasia(2010-07-09 02:26) Zgłoś naruszenie 00

    super ranking. Bardzo przydatny

    Odpowiedz
  • Michał(2010-07-07 00:12) Zgłoś naruszenie 00

    jak wysyłasz pieniądze na konto innego banku i trwa to 3 dni, to wcale nie musi być wina banku z którego wysyłasz, tylko kiedy ci zaksięgują, różnie to bywa, cóż pracuję w banku, więc coś wiem na ten temat:)

    Odpowiedz
  • ELKA(2010-07-06 17:37) Zgłoś naruszenie 00

    Chciałam założyć konto w Deutsche Banku ponieważ bardzo mi odpowiadało, ale najpierw poczytałam co na forach o koncie dbNet piszą ludzie, następnie porozmawiałam z kolegą, który ze względu na kredyt hipoteczny musiał założyć to konto i zrezygnowałam. Przede wszystkim nie podobał mi się czas jaki upływał od momentu wysłania pieniędzy z DB do innego banku (2-3 dni). W tej chwili standard to kilka godzin (oczywiście zależy, o której wychodzi przelew z banku).
    No i wybrałam konto internetowe w ING Banku Śląskim. Oczywiście należy czytać dokładnie tabelę opłat i prowizji aby uniknąć kosztów np. wpłata lub wypłata w okienku to prowizja, ale te same operacje wykonane w bankomacie lub wpłatomacie są bez prowizji.

    Odpowiedz
  • jakub(2010-07-06 12:21) Zgłoś naruszenie 00

    A jest jakis ranking przedstawiajacy bezpieczeństwo takich banków samo w sobie? Tzn np. która metoda logowania jest najbezpieczniejsza lób jaki sposów autoryzacji jest najskuteczniejszy

    Odpowiedz
  • jakub(2010-07-06 12:21) Zgłoś naruszenie 00

    a jest jakis ranking przedstawiajacy bezpieczeństwo takich banków samo w sobie? Tzn np. która metoda logowania jest najbezpieczniejsza lób jaki sposów autoryzacji jest najskuteczniejszy

    Odpowiedz
  • jacek(2010-07-06 10:46) Zgłoś naruszenie 00

    fajny ranki, najlepsza jest tabela, bo każdy może sobie porównać te parametry , które go najbardziej interesują. Najbardziej użyteczny ranking z jakim się spotkałem

    Odpowiedz
  • aaa(2010-07-06 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    to konto dbNet ktore wygralo to jest do bani, w jego systemie internetowym transakcje są widoczne dopiero po kilku godzinach, wszystko działa offline a nie online (od razu). Dajcie spokój z takim rankingiem, wygląda jakby to był kolejny sponsorowany przez banki.

    Odpowiedz
  • irka(2010-07-06 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    Ranking rankingiem ale kazdy i tak indywidualnie powinien sie zapoznac z kazda oferta i sprawdzic czy akurat dany bank mu odpowiada. Ale zestawienie ok

    Odpowiedz