Standardowo bez zabezpieczeń, minimum formalności, gotówka szybko…

Możliwości marketingowego zachęcenia do skorzystania z oferty kredytowej Kredyt Banku jest wiele, gdyż produkt Kredyt gotówkowy ma w swojej konstrukcji wiele wyróżników, które „wabią” wszystkich poszukujących kredytu na święta.

Wylistujmy podstawowe zalety:
- Maksymalna kwota kredytu to 100 000 zł;
- Do 20 000 zł bez zabezpieczeń;
- Gotówka w 30 minut;
- Atrakcyjne oprocentowanie (oprocentowanie nominalne, w skali roku - stałe już od 15% - dla kredytów z okresem spłaty do trzech lat, zmienne już od 16,18% - opcja dla kredytów z okresem spłaty od 25 do 60 miesięcy);
- Spłacając lub posiadając spłacony wcześniej w Kredyt Banku kredyt gotówkowy nie wymagane jest dostarczenie zaświadczenie o zarobkach (w pozostałych przypadkach jest to konieczne…)
- Okres spłaty nawet 5 lat. 

Promocja 0% prowizji!

Aby otrzymać kredyt gotówkowy bez prowizji wystarczy w terminie od 23 listopada do 11 grudnia br. złożyć kompletny wniosek o Kredyt gotówkowy. Czy aby tylko to jest konieczne? Otóż wymagane jest również posiadanie konta osobistego prowadzonego prze Kredyt Bank, czyli Ekstrakonta. Osoby dotychczas nie posiadające takiego rachunku, decydując się na zaciągnięcie kredytu, przez trzy miesiące zwolnieni zostaną z opłat za prowadzenie tego konta (po tym okresie opłata miesięczna za konto wyniesie 6,99 zł). 

(Tanio) skredytuj swoje bieżące potrzeby

Kredyt Bank umożliwiając, w ograniczonej czasowo ofercie promocyjnej, otrzymanie kredytu gotówkowego bez prowizji wpisuje się w wyznaczony przez Dominet Bank (obecnie BNP Paribas Fortis) kierunek - wprowadzono „Happy Day”, gdzie wyznaczono dzień bez prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego. Z punktu widzenia klienta możliwość otrzymania środków bez prowizji bankowej jest nader kusząca, pamiętajmy jednak o tym, że kredyty udzielane przez Kredyt Bank z okresem spłaty dłuższym niż dwa lata funkcjonują z oprocentowaniem zmiennym uzależnionym od kształtowania się formuły ceny określonej jako marża banku + WIBOR 3M, którego poziom w najbliższym czasie wydaje się, że będzie wzrastał, a wraz z nim rata naszego kredytu.

Umów się z doradcą kredytowym

Tomasz Litwiniuk

Główny analityk porównywarki kredytów gotówkowych TotalMoney.pl