W banku nawet 10 zł za przelew

autor: Roman Grzyb28.10.2009, 03:00; Aktualizacja: 28.10.2009, 07:43

Płacenie rachunków w oddziale banku to najdroższy sposób regulowania płatności. Można to zrobić w sklepie za 1–2 zł. Najtańsze są jednak przelewy internetowe, które najczęściej nic nie kosztują.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Zorro(2009-10-29 23:23) Zgłoś naruszenie 00

    Zmienilem na db;BANKOMATY na całym swiecie darmowe,płatnosci też.

    Odpowiedz
  • Lotar(2009-10-29 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    pewnie,że tak powinni byc wdzięczni,że wogóle ma się u nich konto.Za leżące na nim pieniądze chcieliby nic nie dawać a jeszcze za każdy przelew łupić-PARANOJA!

    Odpowiedz
  • baaron(2009-10-29 02:53) Zgłoś naruszenie 00

    e-getin, mbank czy inny dbNet -zasada jest prosta za konto i przelwy się nie płaci!! proste..

    Odpowiedz
  • she(2009-10-28 21:29) Zgłoś naruszenie 00

    nie do wiary że można tyle płacić:(
    w jakim banku wybrać e- konto żeby można było robić darmowe przelewy?

    Odpowiedz
  • centozaurs(2009-10-28 15:04) Zgłoś naruszenie 00

    oplaty za transakcje wykonywane przez internet, to rzeczywiscie jakies wolne zarty. za prowadzenie konta w sumie tez. nie dosc, ze trzymasz kase, ktora bank obraca, to jeszcze kaze sobie placic. przenioslem sie na e-getin jak tylko sie pokazala taka mozliwosc i oplat mam zero

    Odpowiedz
  • pomyslowy dobromir(2009-10-28 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    ja nie wierze ze mozna jeszcze w tych czasach placic taka kase za tak prosta usluge bankowa!! ja zawsze mialem darmowe konta, a jak zacyznali za nie wolac kase to sie przenosilem. teraz mam e-getin i nie place za nic. i mam nadzieje ze to sie szybko nie zmieni...

    Odpowiedz
  • krzysztof(2009-10-28 08:46) Zgłoś naruszenie 00

    Po ZUSie,banki są wiecznie nienasycone,i nastawione na łupienie naszych oszczędności.Zapominają , że z zdeponowanych u nich pieniędzy mają niezłe profity, oraz pensje(patrz zarobki zarządzających w bankach).Ja przestałem bankowi powierzać moje pieniądze,i nieżle na tym wychodzę.Radzę to zrobić innym.Może z powodu braku napływu gotówki do banków zmieni się ich nastawienie do swoich klientów?

    Odpowiedz