"Polska gospodarka najgorsze ma już za sobą"

05.08.2009, 16:13; Aktualizacja: 05.08.2009, 16:23

Koniunktura w polskiej gospodarce wzrosła w lipcu drugi kwartał z rzędu - wynika z przedstawionych w środę badań Instytutu Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej. Zdaniem dyrektor Instytutu, prof. Elżbiety Adamowicz, polska gospodarka najgorsze ma już za sobą.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • realista(2009-08-05 17:45) Zgłoś naruszenie 00

    To po jaką cholerę ten cały pakiet ustaw (dołujących pracownika) niedawno uchwalonych i klepniętych przez Prezydenta ???

    Odpowiedz
  • zofia383(2009-08-05 20:18) Zgłoś naruszenie 00

    Dobry bajer nie jest zły.

    Odpowiedz
  • Janeczek(2009-08-05 21:04) Zgłoś naruszenie 00

    To że nie ma całkowitej klapy to tylko zawdzięczamy - póki co - bardzo znaczącej sile sektora gospodarki będacego własnością państwa.

    Odpowiedz
  • Ostrożny(2009-08-05 21:20) Zgłoś naruszenie 00

    Pożyjemy to zobaczymy.

    Odpowiedz
  • MB(2009-08-05 22:08) Zgłoś naruszenie 00

    Lelum po lelum, jak bezrobocie będzie równe "0" to możemy wtedy uwierzyć, że to prawda. Lanie wody -"śmingus dyngus" już był.

    Odpowiedz
  • Narodowiec.(2009-08-06 04:09) Zgłoś naruszenie 00

    To coś jak ja;; po dwóch zawałach i lekkim udarze,70% spowolnienia;; ale jakoś tam łaże.!!

    Odpowiedz
  • mateusz(2009-08-06 08:37) Zgłoś naruszenie 00

    Bezrobocie było równe "0" w komunizmie - jaka byłaby rotacja pracowników, gdyby wszyscy mieli zatrudnienie?
    "To że nie ma całkowitej klapy to tylko zawdzięczamy - póki co - bardzo znaczącej sile sektora gospodarki będacego własnością państwa."
    Jakieś dowody potwierdzające te wynurzenia? Moim zdaniem dobrą kondycję zawdzięczamy przede wszystkim silnemu popytowi wewnętrznemu.

    Odpowiedz
  • Kłamstwo ,kłamstwo ,kłamstwo -(2009-08-06 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    Najgorsze to minie jak Donald i Jemu POdobni przestaną Rządzić tym krajem i zostaną osądzeni przez Trybunał Stanu za szkody które jak pijacy wyprzedający rodowe srebra POczynili.
    Nie ma dziedziny zycia gospodarczego w której nie narobili by szkód. Poczynajac od ZUSu -niszcząc system zdrowotny i emerytalny,poprzez gospodarkę ,płace zwykłych Polaków,bezrobocie, podważanie zaufania obywateli do systemu emerytalnego , kończąc wreszcie na sile złotówki. -Kuba

    Odpowiedz
  • UWAGA POLACY --Stan WOJENNY nadal trwa!(2009-08-06 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo Donald -przepisy jak za stanu wojennego! zamiast płacić to szmal dałeś Prezesom aż mamusia umarła ze zgryzoty ,że nie dotrzymałeś słowa!

    Odpowiedz
  • propaganda(2009-08-06 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    ...za sobą??? My na nizinach tego nie czujemy...a panowie u władzy zapewne mają to za sobą od POczątku pojawienia się problemów!!! Z uśmiechem na twarzy mówią, że Polskę to nie dotyczy i dają sobie krociowe premie!!! A firmy padają, drobna działalność robi bokami, pracy coraz mniej...itd...jednym słowem...cudowny dobrobyt:(

    Odpowiedz