Pozycjonowanie stron www zamiast reklamy

autor: Michał Fura06.07.2009, 03:00; Aktualizacja: 06.07.2009, 10:08

Przedsiębiorstwa chcące pozyskać klientów w sieci coraz częściej zamiast na reklamę wydają pieniądze na usługi pozycjonowania stron www.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • wildmoose.pl(2012-08-24 20:10) Zgłoś naruszenie 00

    Dobre firmy pozycjonerskie są jak szewc z warsztatem w suterenie. Nie musi się obnosić z reklamą. Po prostu jest polecany przez klientów i to na pędza jego firmę.

    Odpowiedz
  • Lab Interactive(2015-01-28 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli szukacie doświadczonej agencji marketingu internetowego, która zajmie się profesjonalnym i kompleksowym pozycjonowaniem waszej strony zapraszam do kontaktu z labinteractive.pl. Metody stosowane przez nas są w 100% bezpieczne dla firmy i nie są zagrożone karami ze strony Google. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą marketingową w internecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na utrzymywanie się w ścisłej czołówce firm pozycjonerskich w Polsce

    Odpowiedz
  • nie_ma_co_ale_artykuł(2009-07-06 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    ...rzeczywiście autor wybrał wielkie autorytety ….w dziedzinie SEO :)

    żadna z firm pojawiających się w artykule nie wyświetla się na 1 stronie przy wpisaniu hasła „pozycjonowanie” w googlach :)

    ...ww. firmy powinny najpierw wypozycjonowac własne strony!!!

    PO PROSTU ARTYKUŁ SPONSOROWANY

    żenada :]

    Odpowiedz
  • Bartosz Berliński(2009-07-06 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    "Wartość rynku też trudno zmierzyć, bo największe firmy najczęściej oferują SEO w pakiecie z SEM – tłumaczy Adam Oskaldowicz."

    Taki specjalista a nie wie że SEO jest częścią SEM...więc skoro oferują SEO to tak jakby oferowali część SEM'u. Pomyliło się chyba z reklamą PPC w wyszukiwarkach...

    Odpowiedz
  • klient(2009-07-06 12:21) Zgłoś naruszenie 00

    te firmy z top10 na pozycjonowanie olewają klientów i nie odpowiadają na emiale - wiec chyba nie wiesz o czym piszesz.

    Odpowiedz
  • Biznesplany.Biz(2009-07-06 14:20) Zgłoś naruszenie 00

    Badźmy szczerzy, często "profesjonalne" firmy działające w tej branży nie mają dużego pojęcia co robią co skutkuje efektem wprost przeciwnym do zamierzonego czyli spadkiem w wynikach wyszukiwania.

    Ciężko jest znaleźć naprawdę solidną firmę i jeszcze trudniej podać czynniki które o tej solidności decydują. Ktoś ma jakieś pomysły?

    Ale tak to już niestety jest gdy podwynajmuje się do takich zleceń osoby które nie bardzo wiedzą na czym polega pozycjonowanie (nie żebym ja wiedział :) ) ale o efektach takich pseudo prac można czasami przeczytać na forach.

    Odpowiedz
  • Max Kolonko ;)(2009-07-07 15:14) Zgłoś naruszenie 00

    "żadna z firm pojawiających się w artykule nie wyświetla się na 1 stronie przy wpisaniu hasła „pozycjonowanie” w googlach :) "
    A co ma piernik do wiatraka? Chyba nie wiesz ile wycen trzeba robić będąc w topie na pozycjonowanie z których nic nie wychodzi. Mają klientów to nie tracą nie potrzebnie mocy na tak wymagającą frazę której tak naprawdę nie potrzebują jakoś super

    Odpowiedz
  • wkurzony-seowiec(2009-07-07 18:19) Zgłoś naruszenie 00

    rozumiem,ze klienci szukaja solidnej firmy za male pieniadze,najpierw zacznijcie placic godne pienadze na miare waszych zyskow,a pozniej mozemy dyskutowac o solidnosci i o tzw juzmodnym łajcie,ktorego nie ma!

    Odpowiedz
  • Biznesplany.Biz(2009-07-07 22:20) Zgłoś naruszenie 00

    ~wkurzony-seowiec - załóżmy że firma ma pieniądze i jest gotowa je wydać. Jak Twoim zdaniem powinna wybrać najlepszą firmę? W biznesie liczą się wyniki. Jeśli firma wydaje pieniądze, chce aby były jak najlepiej zainwestowane. Jak ochronić się przed wyrzuceniem ich w błoto?

    Odpowiedz
  • Websukces.net(2009-07-13 11:11) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam się z Maxem - byliśmy w topie przez kilka lat dla tych fraz, po podsumowaniu wyszło nam że więcej zgarniamy z poleceń od naszych klientów a traciliśmy tylko coraz więcej czasu na analizy i traciliśmy tylko czas i pieniądze na to.

    PS.
    jednego z najlepszych pozycjonerów nie ma w top 100 ;)

    Odpowiedz