Prywatne media: "nie" dla przerywania programów reklamami w TVP i PR

23.06.2009, 15:26; Aktualizacja: 23.06.2009, 15:35

Umożliwienie nadawcom publicznym przerywania programów reklamami - z wyjątkiem audycji powstałych za publiczne pieniądze - prowadzi do dalszej komercjalizacji oferty mediów publicznych, a przede wszystkim TVP - alarmuje Związek Pracodawców Prywatnych Mediów, zrzeszonych w PKPP Lewiatan.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • Ted(2009-06-23 20:41) Zgłoś naruszenie 00

  A co mają prywatne media do tego ,co robią media publiczne?Zamiast puszczac tzw.programy misyjne (ktorych ogląda znikomy procent widzów) puścic reklamy i TVP stanie się dochodowa dla Państwa.Programy misyjne to buble propagandowe o treściach politycznych lub religijnych!!!

  Odpowiedz
 • KLAWISZ(2009-06-23 21:39) Zgłoś naruszenie 00

  PROPONUJĘ PUSZCZAĆ NA OKRĄGŁO TYLKO REKLAMY I MYŚLI PREMIERA DONALDA TUSKA, MOGĄ TEŻ BYĆ PUSZCZANE WYPOWIEDZI INNYCH PROMINENTNYCH CZŁONKÓW PLATFORMY, PSL.SLD. POD ŻADNYM POZOREM NIE DOPUSZCZAĆ PISU, KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. NO DOBRZE BYŁOBY DAWAĆ FILMY PORNOGRAFICZNE, NIECH SIĘ OBYWATELE ZAJMĄ ROZRYWKĄ, TO NIE BĘDĄ SIĘ DOMAGAĆ POPRAWY WARUNKÓW ŻYCIA.
  Z ZAGRANICY MOŻNA POKAZYWAĆ ERIKĘ STEIBACH, PREMIERA PUTINA, ZAPOMNIAŁEM O SPORCIE SZCZEGÓLNIE O PIŁCE NOŻNEJ, PREMIER TAK KOCHA FUTBOL,I WRÓCIMY DO CZASÓW WCZESNEGO PRLU GDZIE ISTIAŁA RADIOFONIA PRZEWODOWA I PRZEZ CZŁĄ DOBĘ PROPAGOWANO SŁUSZNE IDEE MARKSA I LENINA,ORAZ PROPAGOWANO ZDOBYCZE SOCJALIZMU W POLSCE I NA ŚWIECIE.TAK DROGI TEDZIE BĘDZIESZ ZADOWOLONY, NIE BĘDZIESZ PŁACIŁ ABONAMENTU,ALE BĘDZIESZ CIEMNY JAK TABAKA W ROGU,MYŚLI W/W OSÓB ZASTĄPIĄ CI WŁASNE POGLĄDY. BĘDZIESZ ŻYŁ DŁUGO I SZCZĘSLIWIE JAK CI LUDZIE W KOREI PÓŁNOCNEJ I CHIŃSKIEJ REPUBLICE LUDOWEJ, PRAWDA JAK NIEWIELE POTRZEBA LUDZIOM DO SZCZĘŚCIA ?ZAPONIAŁEM O JEDNYM, JEŻELI NIE BĘDZIESZ OGLĄDAŁ TELEWIZJI TRWAM ALBO SŁUCHAŁ RADIA MARYJA,BO ONE MOGĄ CI ZAKŁÓCIĆ SPOKÓJ SUMIENIA.POZDRAWIAM SERDECZNIE STAŁY CZYTELNIK GAZETY PRAWNEJ.

  Odpowiedz
 • gs(2009-06-24 11:31) Zgłoś naruszenie 00

  Wczoraj "Fakty TVN" jak nigdy ostro skrytyw=kowały w materiałach PO i rząd. Pokazały więc, że jak PO się nie wycofa z tego, że TVP będzie mogła przerywać programy reklamami to jest w stanie w TVNczęściej "walić" w PO.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane