Najlepsza lokata daje 8,25 proc. zysku rocznie

autor: Maciej Bednarek08.08.2008, 03:00; Aktualizacja: 29.09.2008, 12:46

RANKING LOKAT DŁUGOTERMINOWYCH - Na rynku lokat długoterminowych bezkonkurencyjny jest Getin Bank. Deponując pieniądze na trzy lata w certyfikaty ubezpieczeniowe Pewne Oszczędzanie, dostaniemy 8,25 proc. odsetek w skali roku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Procent(2008-08-10 20:49) Zgłoś naruszenie 00

    Ledwo co powstał ten Getin Bank. Fronczewski go w idiotycznych reklamach rozsławił, a ciekawe, kiedy padnie. Bo przecież 8,25% to bardzo dużo, a kiedyś to trzeba będzie zapłacić!!!

    Odpowiedz
  • znik(2008-08-10 21:05) Zgłoś naruszenie 00

    Lokata na 3 lata, oprocentowanie zmienne którym bank może dowolnie manipulować, a za zerwanie procent jak na rorze. nie warto pchać się w getin bank. to jakaś sponsorowana reklama bez rzetelnej analizy produktów.

    Odpowiedz
  • Nie dac się nabrać cwaniakom(2008-08-10 21:13) Zgłoś naruszenie 00

    8.5% ale tylko za ostatni miesiąc trzymania pieniedzy na lokacie a za pozostałe tylko 3% ha ha ha szukają idiotów

    Odpowiedz
  • pomadkaaa(2008-08-10 23:01) Zgłoś naruszenie 00

    nie nabieramy sie , to nie jest lokata progresywna .

    Odpowiedz
  • PS(2008-08-11 00:38) Zgłoś naruszenie 00

    Brać 23% a dawać 8,25% to czysty interes nie prawda.

    Odpowiedz
  • pablo(2008-09-30 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    jeżeli ta lokata ma oprocentowanie stałe to wg umowy po danym okresie musi wypłacić należne odsetki, bank na tym nie straci...

    Odpowiedz
  • Dobre naprawdę dobre(2008-10-11 09:24) Zgłoś naruszenie 00

    ALE MAREK KONDRAT SIĘ OŚMIESZYŁ,SKOMPROMITOWAŁ !!!REKLAMA ING OŚMIESZAJĄCA PREZYDENTA.WYSZŁA BANKOWI TOSTEREM !!A BANKI MAJĄ JUŻ TAKIE SAME KIEŁBASY JAK NA ZACHODZIE I TOSTERY NA KONCIE!!!I CIENKO PIERDZĄ !!!

    Odpowiedz
  • Janek Dzbanek z Krakowa(2008-10-13 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    Jest to forum Gazety Prawnej. Moze któryś z Panów Prawników wziąłby się za nieuczciwe praktyki banków z dowolnym podawaniem % lokat i innych "produktow" bankowych. Takie rożne podawanie oprocentowania z "gwiazdką" ma na celu tylko jedno - WPROWADZANIE W BŁĄD" klientów!!!
    Proponuje
    1.zakaz jakichkolwiek gwiazdek w reklamach
    2 podawanie oprocentowania w skali roku bez wzgledu na dlugosc trwania lokaty itp
    Należy tez wprowadzic NAKAZ drukowania dla klientow informacji czcionką nie mniejszę niż 12 punktów.

    Jeżeli banki te zasady złamią można będzie dochodzić odszkodowania.
    pozdrawiam
    J.Dz.

    Odpowiedz
  • Lotar(2009-08-08 01:25) Zgłoś naruszenie 00

    to stare i nieaktualne dane

    Odpowiedz
  • Stały czytelnik JUREK(2009-11-17 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    Ale bujad
    Wasz załącznik " ranking lokat o satłym oprocentowaniu na 12 mc.." w pozycji Deutsche bank - lokata powyżej 20 000 zł na 8 % .
    BUJDA NA RESORACH
    Oj Brzydko

    Odpowiedz