Odbiorcy nie odczują obniżki cen gazu

autor: Michał Duszczyk31.03.2009, 03:00; Aktualizacja: 31.03.2009, 16:37

PGNiG złożył wczoraj do URE korektę wniosku taryfowego. Choć spółka obniżyła swoje wcześniejsze żądania, na dużo niższe rachunki za gaz nie mamy co liczyć.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • Kto tam siedzi w ty URE? przecież to robi inflację i upadek złotówki(2009-03-31 19:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ropa z ponad 150 USD ? 1 baryłkprzed ok. rokiem spadła na ok. 50 USD/b czyli wtedy stanowiła ok. 300% obecnej ceny, węgiel podobnie wtedy 220 USD / 1 Tonę teraz ok. 60 USD / 1Tonę czyli 350%.
    A oni teraz udają że się targują o jakieś tam "kilka czy kilkanaście procent - %.
    To kpina.
    Podnosili szybciej od giełdy a jak leci w dół to robią kabaret.

    Odpowiedz
  • ergo(2009-03-31 15:20) Zgłoś naruszenie 00

    Schowaj babci dowód i głosuj na PO

    Odpowiedz
  • KONSUMENT INDYWIDUALNY.(2009-03-31 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Otrzymałem rachunki na cały 2009r. - PODWYŻKA 30%.

    Odpowiedz
  • bezpartyjny(2009-03-31 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    co za obłęd kto broni obywatela gdzie premier najgorszy i jego obietnice, teraz juz nikt nie panuje nad niczym , a firmy strategiczne robią co chcą, wyborcy przejrzyjcie na oczy,ten rzad powinien szybko zniknąć jak zly sen dla gospodarki Polski, patrze na to co robią i stwierdzam ze tyle co zrobił i co planował zrobic mając juz przygotowane propozycje to poprzedni rzad..zmarnowany ostatni czas..

    Odpowiedz
  • Obniżka wirtualna PO(2009-03-31 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli nie odczujemy, to obniżki ni ma.
    PO zaczyna tworzyć obniżki wirtualne.

    Odpowiedz
  • S-w(2009-03-31 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    Czy jakaś instytucja sprawdza kaloryczność dostarczanego gazu ?

    Odpowiedz
  • Krzysiek(2009-03-31 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    "Raczej nie ma co liczyć na obniżki cen gazu dla odbiorców indywidualnych w rachunku końcowym. Ogólna tendencja jest odwrotna i spodziewałbym się podwyżki" - nie no takie rzeczy to TYLKO w tym ZLODZIEJSKIM kraju !!! nawet obnizka cen jest dobrym pretekstem do podwyzki, noz sie czlowiekowi w kieszeni otwiera...

    Odpowiedz