4,7 procent wzrostu PKB w I kwartale. Morawiecki: To przybliża nas do wyniku wyższego niż przewidywania

31.05.2019, 21:50; Aktualizacja: 31.05.2019, 21:50
Premier Mateusz Morawiecki i minister Anna Zalewska

Premier Mateusz Morawiecki i minister Anna Zalewskaźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

4,7 procent wzrostu PKB w I kwartale 2019 roku przybliża nas do całorocznego wyniku wyższego niż dotychczasowe prognozy i przewidywania - napisał w piątek na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Mariusz(2019-06-02 17:45) Zgłoś naruszenie 40

    OECD już na to wskazywało... dlatego trolle w internecie i wrogie PiSowi media przekonują tak namiętnie, że czeka nas bankructwo, bo .... jest dokładnie odwrotnie! Pozdrawiam prawdziwych Polaków.

    Odpowiedz
  • prawdomówny(2019-06-02 16:58) Zgłoś naruszenie 40

    gdzie się podziali teraz ci spamerzy gadający o grecji??? ha??? za PO takich wyników nie mieliśmy nigdy!!!!

    Odpowiedz
  • Ekonomista(2019-06-03 02:12) Zgłoś naruszenie 30

    Przydałoby się podsyłać link do tego każdemu kto opowiada bajki o upadającym państwie polskim za rządów PiS. Bo w rzeczywistości jest lepiej niż kiedykolwiek!

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-06-01 08:39) Zgłoś naruszenie 24

    To jedynie wzrost konsumpcji... czyli siedzi świstak i zawija.... 😁

    Odpowiedz
  • brawo(2019-06-02 14:52) Zgłoś naruszenie 20

    Brawo Polska

    Odpowiedz
  • Sam Marcin Prokop(2019-06-02 14:15) Zgłoś naruszenie 20

    Takie wiadomości z polskiej gospodarki pokazują że idziemy w dobrym kierunku :)

    Odpowiedz
  • Arek(2019-06-03 11:03) Zgłoś naruszenie 20

    Trolle *********** zniknęły, nagle nie można obrazić, nie można skłamać to lepiej przemilczeć, bo nie daj Boże jeszcze ktoś się natknie na te fakty i zagłosuje na ich wroga PiS! Nie wiem... zależy mi na naszym kraju, mieszkam w nim, dlaczego miałbym zniechęcać do PiS? za żadne pieniądze!!!

    Odpowiedz
  • renata(2019-06-03 10:36) Zgłoś naruszenie 10

    Znowu trolle zniknęły i nie ma ich pod tym artykułem... jak to jest, że gdy prawda jest im rzucana w między oczy nagle milkną i chowają po sobie ogon???? PiS najlepiej ich poskramia - skutecznym działaniem i sukcesem w rządzeniu.

    Odpowiedz
  • Nienarzekający Polak(2019-06-03 16:18) Zgłoś naruszenie 10

    Nie mówmy już o tym jak to opozycja się myliła a skupmy się jak podtrzymać ten rozwój. PiS wykonuje dobra robotę ale nie możemy pozwolić żeby spoczęli na laurach. Niech dalej dobrze rządza a wszystkim się to opłaci!

    Odpowiedz
  • Kolda(2019-06-05 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    Non stop bełkot o drugiej Grecji, o rozdawnictwie, spadku koniunktury a ta gospodarka dalej nie chce upaść! Dobry polityk z tego Morawieckiego.

    Odpowiedz