statystyki

Młody biznes z paszportem, czyli start-upy w pałacu

autor: Jakub Kapiszewski09.10.2017, 07:39; Aktualizacja: 09.10.2017, 08:33
start-upy, firmy, przedsiębiorcy

Kluczową częścią „Start-upów w Pałacu” są 4-minutowe prezentacje, które finałowa dziesiątka przygotowuje pod okiem specjalisty od budowy wizerunku i komunikacjiźródło: ShutterStock

 Pod koniec października prezydent Andrzej Duda zabierze przedstawicieli dziesięciu młodych krajowych firm w podróż do Finlandii. Cel: pomoc w zaprezentowaniu się zagranicznym inwestorom i znalezieniu finansowania na rozwój.

Firmy są finalistami konkursu „Start-upy w Pałacu”, wybranymi spośród kilkudziesięciu podmiotów, które się zgłosiły. Konkurs jest organizowany przez Kancelarię Prezydenta od dwóch lat we współpracy z fundacją Startup Poland.

Kluczową częścią „Start-upów w Pałacu” są 4-minutowe prezentacje, które finałowa dziesiątka przygotowuje pod okiem specjalisty od budowy wizerunku i komunikacji. Można ich wysłuchać podczas finału całego przedsięwzięcia, który odbywa się w Pałacu Prezydenckim. Wystąpieniom przysłuchują się zaproszeni przedstawiciele funduszy inwestycyjnych – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W gronie tych drugich znalazły się podmioty utworzone przez takich tuzów jak Intel, Orange czy Deutsche Telekom.


Pozostało jeszcze 61% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane