statystyki

nC+ kontynuuje walkę o abonenta. Dwa nowe pakiety w ofercie

autor: D.M.16.04.2013, 08:45; Aktualizacja: 16.04.2013, 10:21
Czy nowe pakiet zahamują masowy odpływ klientów nowej platformy?

Czy nowe pakiet zahamują masowy odpływ klientów nowej platformy?źródło: Materiały Prasowe

Powoli klaruje się nowa oferta platformy nC+. Oprócz zmian wymuszonych protestami abonentów i interwencją UOKiKU (rezygnacja z przymusowej migracji, możliwość dowolnej konfiguracji usług dodatkowych), operator zdecydował się również na przygotowanie dwóch zupełnie nowych pakietów - Ekstraklasa (ok. 35-40 zł) oraz DVB-T (19.90 zł)

reklama


reklama


Nowych pakietów próżno szukać na oficjalnej stronie internetowej nC+. Informacje o nich można jednak uzyskać odwiedzając punkty sprzedaży lub dzwoniąc na infolinię platformy. Pakiet Ekstraklasa skierowany jest przede wszystkim do wielbicieli polskiej piłki. Oprócz 20 podstawowych kanałów, abonenci o trzymają dostęp do wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy transmitowanych przez nC+. Spotkania te będą emitowane w tzw. „otwartym oknie”. Oznacza to, że abonenci pakietu Ekstraklasa będą mogli je obejrzeć bez względu na to, czy posiadają stały dostęp do kanału, na którym transmitowany jest dany mecz, czy też nie. Cena pakietu ma się wahać od 35 do 40 zł – polecamy twarde negocjacje z konsultantami.

Drugi pakiet, to tzw. oferta specjalna DVB-T. Jak sama nazwa wskazuje, opiera się on na 15 kanałach dostępnych w ramach cyfrowej telewizji naziemnej, poszerzonych o kilkanaście innych propozycji programowych. Uwagę zwraca przede wszystkim obecność kanałów tematycznych Canal + (Domo+, Planete+, Kuchnia+, AleKino+, TeleToon+, Hyper+, MiniMini+). W sumie, w pakiecie znajdzie się 39 kanałów, a jego cena wyniesie 19.90 zł. Umowa ma obowiązywać przez 18 miesięcy.

Powyższa oferta ma zostać ograniczona terytorialnie jedynie do tych miejsc, w których już wkrótce zostanie wyłączony analogowy sygnał telewizyjny. Niektórzy sugerują, że pakiet DVB-T stanowi coś w rodzaju oferty przejściowej przed wprowadzeniem usługi nC+ na kartę.

W piątek 12 kwietnia, Zarząd nC+ zapowiedział gruntowne zmiany w ofercie platformy, które podyktowane zostały protestami ze strony abonentów Cyfry+ i n-ki (prawie 100 tys. osób na profilu Anty nC+ w sieci Facebook) oraz interwencją UOKiK-u. Urząd otwarcie skrytykował wprowadzenie obligatoryjnego systemu migracji abonentów do oferty nC+.

nC+ powstała w wyniku połączenia Cyfry+ oraz platformy ‘n’. 51% udziałów w nowopowstałej spółce posiada grupa Canal +, właścicielem 32% jest TVN, a 17% zachowała spółka UPC Polska. W 2012 roku telewizja ‘n’ miała ponad 1 milion abonentów, podczas gdy z usług Cyfry+ korzystało około 1,5 miliona klientów.

reklama


Źródło:Media

Polecane

  • grzes(2013-04-19 08:24) Odpowiedz 00

    kiedy wreszcie WPROWADZICIE do waszej oferty TRAVEL CHANNEL HD, ludzie pracujący w nc+, ZACZNIJCIE WRESZCIE MYŚLEĆ

  • SPOKOLOS(2013-04-16 12:43) Odpowiedz 00

    A ja wyslalem wypowiedzenie 9.04 wiadomo dostalem "mega oferte".
    Nie dziekuje!! Place abon.59zl ale nie bede buli 79zl za niemal to samo(nie oszukujmy sie ,ale ilu z Nas oglada wszystkie kanaly jakie mamy w pakiecie?? Bo ja napewno nie , no ok dali mi 20kanalow wiecej,ale co z tego jak ja na obecnych 90 kan.ogladam max.30 !!! )
    A teraz zrobie to co mozna zrobic . Mam umowe wazna do 30.06 pojde do n-ki ,zrezygnuje z wczesniejszej mojej rezygnacji ktora wyslalem (wtedy moja umowa skonczyla by mi sie 30.04 bo sie nie zgodzilem na nowe zasady). I przez kolejny miesiac tj.do 30.6 bede korzystal z calego pakietu canal + co proponuja za free do konca mojej starej umowy a pozniej zrezygnuje. Do tego czasu n-ka moze pomysli i zaproponuje cos lepszego niz kolejna smieszna oferte!!
    ps.a jesli nie ,to podpisze nowa umowe na abon 59zl bo cos ogladac trzeba a taki pakiet mi wystarczy. Poprostu oni mnie chca naciagnac to ja ich tez, na miesiac bo na miesaic ale na pelen pakiet canal+ . Bede mial 1mies na obserwacje co "nowego" i "promocyjnego" wymysli nc+ bo mozna sie tego spodziewac po tym rozgardiaszu co teraz tam maja.

  • li(2013-05-14 19:45) Odpowiedz 00

    Jak to jest ? wypowiedziałem umowę w kwietniu przed 19 i przysłali mi teraz do zapłaty za maj i jeszcze za czerwiec tak jakby nic nie dostali / wypowiedzenie / potwierdzone że odebrali. Co robić ? może ktoś podpowie

  • fan(2013-04-18 08:36) Odpowiedz 00

    Jestem byłym abonentem "N" od 2.04 abonent CP nie dam żabojadom satysfakcji z próby bezszczelnego okradania Nas z pieniedzy,życzę Im aby stracili jak najwiecej abonentów

  • witek(2013-04-17 20:07) Odpowiedz 00

    Uwaga! Oszuści !
    Po telefonicznej rozmowie przeszedłem do nc+ na zasadach jaki miałem w n-ce czyli 49 abonament i umowa na 12 m-cy od 1-go maja.
    I co się dzisiaj dowiedziałem. Że gdybym pozostał przy n-ce musieli by honorować to co miałem do końca umowy (umowa się kończyła chyba w styczniu 2014). Co miałem: pakiet podstawowy do którego dokupiłem (były promocje) za 2 zł History, za 10 zł Cinemax i za 15 zł nPremium z FilmBoxami. Teraz od 1 maja będę miał pakiet podstawowy a tak do 2014r miałbym dużo więcej (z nPremium dołożyli by pakiet Canali+). Uważajcie !

  • wolf(2013-04-17 17:56) Odpowiedz 00

    Witam>Ja migrowalem do nc+ z n telewizji.Przeszedlem na pakiet all inclusive wynegocjowalem 179zl na 18 miesiecy.Wczoraj dostalem powiadomienie na dekoder ze dziekuja itp. i ze do konca br.bede placil 20 zl mniej.Chyba cos ich ruszylo po tylu negatywnych opiniach.

  • bylyabonent(2013-04-16 20:29) Odpowiedz 00

    Sam byłem oburzony potraktowaniem przez nc. Teraz spokojnie się przyglądam i czekam nadal na satysfaskcjonująca ofertę do której już niewiele im brakuje. Jednak nie porównujmy oferty sportowej Polsatu z nc. To nieporozumienie. Gale bokserskie o Pas Polsatu czy MMA KSW to sport, który istnieje tylko dzięki portalowi Pudelek. Reszta sportu wyższej klasy i tak CP koduje i każe słono płacić. Zresztą chyba nawet kodowali walkę o Pas Polsatu Gołota Saleta. Co by nie mówić to nc zgarnął cały sport na najwyższym poziomie plus nasza ekstraklase.

  • tadek(2013-04-16 17:25) Odpowiedz 00

    Im dłużej klijętów oszukują i olewają tym więcej stracą
    jako posiadacz C+ na 100% rezygnuje pod koniec miesiąca wysyłam im papiur o rezygnacji
    mają jeszcze szanse że jak w C+ zobacze żużel i to naszą ligę to zostane
    maję szanse na naprawienie błędu tylko jest pytanie czy chcą to zrobić
    na wymyślali jakieś pakiety za wysoką kase i na co liczyli że ludzie się żucą
    a tu kicha
    jak by zostawili żużel tylko C+ i N to by lepiej na tym wyszli
    ludzie by tylko dobierali te programy i było by ok
    a tak w g---o wdepli i mają problem .

  • Byly abonet N-KI(2013-04-16 15:10) Odpowiedz 00

    Pszeszlem z N do NC+ i pszes kolsultanta zostałem oszukany

  • Były abonet N-ki a obecnie zadowolony abonent CP(2013-04-16 13:00) Odpowiedz 00

    W uzupełnieniu dodaję, że w N-ce płaciłem abonament (przed wielkimi zmianami) 100,99 zł.

  • Były abonet N-ki a obecnie zadowolony abonent CP(2013-04-16 12:58) Odpowiedz 00

    Nie wierzę w zmiany, które zadowolą klientów dlatego z dniem 4 kwietnia br. przeszedłem do POLSATU i tam dostałem pakiet PREMIUM na 29 miesięcy za 114 zł z czego aż sześć miesięcy bez opłat - za darmo. Pierwszy abonament zapłacę dopiero w październiku. Dodatkowo dostałem darmowo multiroom, HBO GO i IPLA. Powiem tylko tyle, że w pakiecie mam wszystko to co w N-ce miało kosztować łącznie 200 zł. jeśli nie więcej. Kanały sportowe, HBO HD, Cimemax HD, Filmbox, Historia HD itp. mam w pakiecie PREMIUM. Zaznaczam, że w N-ce te kanały są w opcjach dodatkowych, za które trzeba słono dopłacić!!! Nasuwa się pytanie - po co przepłacać? :)

  • Rozwiedziony z c+(2013-04-16 10:15) Odpowiedz 00

    Dalej jest to skok na kasę.Jest co prawda więcej możliwości tworzenia pakietów, tylko skumulowanie ich podnosi cenę jeszcze bardziej niż na początku.Moje negocjacje skończyły się fiaskiem.Zaproponowali bagatela 30%podwyżki.Pa,pa...

  • JaJakoByły N-kowiec(2013-04-19 11:52) Odpowiedz 00

    Gruntowne zmiany??? Wałek a nie zmiany - dalej to samo, a czasem jeszcze droższe. Na nowi opakowane to g..wno...

  • ooo(2013-04-16 11:27) Odpowiedz 00

    DVB-T ??? Naprawdę ktoś ma zryte pod beretem.

  • Zażenowany(2013-04-16 11:27) Odpowiedz 00

    19 zł za coś co można mieć za darmo przy użyciu zwykłej anteny do telewizji naziemnej ? Żal...

  • antyNC+(2013-04-16 11:09) Odpowiedz 00

    HAHAHA Już widzę u nich w biurze "gruntowne" porządki - walające się puszki, kartony po pizzy, pajęczyny itd. :D

  • ala(2013-04-16 10:55) Odpowiedz 00

    CYFRO+ obudż się z letargu -POLACY nie gęsi i też rozum mają a liczyć też potrafią -cyfro skasuj te powtarzające się kanały bo szlak mnie trafia już szykuję się do POLSATU jak tak dalej pójdzie to te 62 zł po kłótniach z konsultantami zapłacę 39 zł w POLSACIE widocznie jestem za długo uWas i mam dość.

  • Observer(2013-04-16 11:26) Odpowiedz 00

    Kłamcom i oszustom już dziękujemy.

  • natan(2013-04-16 10:29) Odpowiedz 00

    Wszyscy abonenci powinni zrezygnować z usług tych pazernych geszefciarzy z nC + , jak zostaną z ręką w nocniku to zaczną szanować tych co zechcą im płacić abonament , kolejny z resztą w tym kraju !!!.

  • Jarosław Wojtasik(2013-04-16 09:51) Odpowiedz 00

    " ... W piątek 12 kwietnia, Zarząd nC+ zapowiedział gruntowne zmiany w ofercie platformy ..." Czy propozycję nowych taryf można nazwać gruntowną zmianą? Najwyraźniej Zarząd nC+ inaczej niż powszechnie rozumie zwrot: gruntowna zmiana.