Naziemna telewizja cyfrowa: tani dekoder kupisz u listonosza

autor: Patrycja Otto05.09.2012, 07:38; Aktualizacja: 05.09.2012, 08:34
Zdaniem ekspertów takie rozwiązanie może się sprawdzić, szczególnie że dekodery dystrybuowane przez Pocztę będą gwarantowały prawidłowy odbiór cyfrówki.

Zdaniem ekspertów takie rozwiązanie może się sprawdzić, szczególnie że dekodery dystrybuowane przez Pocztę będą gwarantowały prawidłowy odbiór cyfrówki.źródło: ShutterStock

Dekodery do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oferowane za pośrednictwem Poczty mają mieć atrakcyjniejszą niż w tradycyjnych sklepach cenę – kosztować będą 10 – 15 proc. mniej niż te oferowane w marketach, czyli ok. 120 – 130 zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (16)

  • wjw(2012-09-05 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    W marketach można kupić już dekoder za około 30 - 40 zł więc nie wiem co za łaska poczty.
    Chyba, że chodzi o inwigilację posiadaczy odbiorników TV.

    Odpowiedz
  • listonosz(2012-09-05 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    listonosz,czy koń juczny? dowalili im reklamy,dekodery, to wkrótce będą roznosić mleko... kupisz dekoder i dostaniesz wezwanie do zaplaty za abonament za 5lat wstecz.

    Odpowiedz
  • wewewe(2012-09-05 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    *darmowej telewizji*?! niech oni sie pukna w główeczkę...

    Odpowiedz
  • Poczta robi wszystko....tylko nie Pocztę(2012-09-05 11:22) Zgłoś naruszenie 00

    Zamiast opanowac lukratywny rynek Przesyłek Pocztowych i Dobrze Roznosic Listy.


    To masz cherbate pocztową, rajstopy, gacie, skarpety, biustonosze...jakieś Parabanki.

    Ale jak spytasz o Lokate...To Jadzia !!! jaki tam procent daja??/ jadzia a gdzie Formularze. Jadzia to zeszłoroczne .. Nowych nie dosłali.

    Panie jedź Pan na inne Placófkie bo U Nasz nie wiemy...

    A teraz biedny Listonosz będzie domokrążcą z Tunerami TV.

    Odpowiedz
  • K(2012-09-05 11:25) Zgłoś naruszenie 00

    No no ale wymyślili aby ścigać tych co nie płacą abonamentu oczywiście tych co nie wymienili telewizorów! Nie kupuję nic od domokrążców i nawet listonosza nie wpuszczam na teren posesji ,inkasentów też bo liczniki mają w granicy i to na tyle w tym temacie.

    Odpowiedz
  • Tomasz(2012-09-05 11:25) Zgłoś naruszenie 00

    np w komputroniku są poniżej 100 zł bez problemu kupiłem

    Odpowiedz
  • amba(2012-09-05 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    dekoder plus abonament RTV sprytne?

    Odpowiedz
  • Daro(2012-09-05 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    a od kiedy renek przesyłek pocztowych jest lukratywny?

    Odpowiedz
  • łatwa kontrola abonamentu(2012-09-05 14:30) Zgłoś naruszenie 00

    a potem łup!! i kara za abonamencik

    Odpowiedz
  • gosc(2012-09-05 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    kupilem na allegro za 77 zlociszy i nie jakies pudlo a malutki jak paczka papierosow i narazie smiga jak burza-ma tez ten glos co to strasza ze moze nie miec

    Odpowiedz
  • Niech ktos wymyśli dekoder dla Starych(2012-09-05 15:26) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy producent myśli, że dekoder trafia do ludzi z dyplomem Inżyniera elektroniki.

    A tu społeczeństwo się starzeje i wiele starszych osób niewiele widzi z tych maleńkich napisów na ekranie czy pilocie. Dekodery maja tysiące (zbednych) funkcji i pilotem zamiast zmienić kanał pozmieniasz w ustawieniach - co starsi niedowidzący robią w sposób wręcz perfekcyjny.

    Potem biedny Listonosz bedzie w całej gminie do śmierci ustawiał programy i wracał do właściwych parametrów w poprzestawianych przez ludzi "Dekoderach PCZTOWYCH". No bo Panie takie to Poczta dała.

    Odpowiedz
  • polak(2012-09-06 10:07) Zgłoś naruszenie 00

    Cwaniactwo w POlsce kwitnie, wpuść listonosza z dekoderem do domu a on sprawdzi czy płacisz abonament!!!

    Odpowiedz
  • Antoni(2012-09-06 11:52) Zgłoś naruszenie 00

    Cwaniaczki. Dekoderek do telewizora za psie pieniądze proszę. Proszę. Kupiłeś? To telewizor pan ma? A abonamencik płacimy? Ooooo, to będzie kara...

    Odpowiedz
  • biedna już Polka(2012-09-09 23:49) Zgłoś naruszenie 00

    120-130zł za dekoder to i tak stanowczo za drogo!!!1 Przecież teraz juz wielu z nas nie ma co do gara włożyć...
    Tylko bogacze pływaja na powierzchni i podbijają cenę. Ale takich na szczęście jest dużo mniej...

    Odpowiedz
  • Irena Anna(2012-09-10 08:28) Zgłoś naruszenie 00

    Niedawno czytałam informację że operator telewizji kablowej sam zadba o to aby do odbiorców docierał właściwy sygnal i mieszkańcy nie będą musieli kupować dekoderów.

    Odpowiedz
  • olek(2012-09-30 11:51) Zgłoś naruszenie 00

    To po co bawic sie w telewizje kablowa jak wystarczy dokupić dobry tuner, np,. Goclever i po prostu zaczac odbierać telewizje naziemna, tylko za cene malutkiego abonamentu miesiecznego.

    Odpowiedz