Czas w biznesie ma znaczenie kluczowe, dlatego też projektanci najnowszej przeglądarki Microsoftu zadbali o to, by dotarcie do nich było szybkie. Pomagają w tym, stworzone specjalnie z myślą o biznesie, dodatki.

Dzięki Newsweekowi zawsze będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się w Polsce i na świecie. Po zainstalowaniu na belce narzędziowej obiektu Web Slice otrzymujemy dostęp do najświeższych informacji przygotowanych przez dziennikarzy pisma.

Wybieralna lista umożliwia nam wybranie interesującej nas kategorii tematycznej. Po kliknięciu na wybrany artykuł, jego tekst otworzy się w nowej karcie.

Analogiczne możliwości oferują także dodatki Forbesa oraz Gazety Prawnej. Pierwszy serwis prezentuje najciekawsze artykuły ze swoich wydań papierowych, przedstawiając informacje giełdowe, ogólnogospodarcze, zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Gazeta Prawna skupia się z kolei przede wszystkim na tematyce podatkowej. Aby nasze działania pozostawały w zgodzie z obowiązującym prawem, konieczne jest stałe monitorowanie zmian. Pomaga w tym specjalnie stworzony Web Slice.

Z kolei dodatek Gazeta Prawna – Biznes oferuje dostęp do najbardziej aktualnych wiadomości gospodarczych, przetłumaczonych artykułów z Financial Times i Bloomberga, a także porad co do prowadzenia firmy.