Jak taniej spłacać kredyt w walutach, omijając spread

autor: Roman Grzyb29.07.2011, 03:00; Aktualizacja: 29.07.2011, 09:29

„DGP” podpowiada, jak oszczędzać na ratach. Dzięki ustawie antyspreadowej kredytobiorcy nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów za spłatę kredytu walutowego bezpośrednio w euro, dolarach czy frankach.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • tycjan(2011-08-04 17:20) Zgłoś naruszenie 00

    takie pytanie to raczej do eksperta, z kazdej sytuacji jet przeciez wyjscie. Najwazniejsze miec tego swiadomosc

    Odpowiedz
  • oliwia(2011-08-05 00:12) Zgłoś naruszenie 00

    zgodze sie z poprzednikiem tak wazne sprawy to trzeba omowic z kims kto sie zna na rzeczy

    Odpowiedz
  • iza(2011-08-05 00:54) Zgłoś naruszenie 00

    Niby nie poniosa dodatkowych kosztów a potem jak przyjdzie co do czego to się pwnie okaże, że tak kolorowo nie jest. Ja muszę coś ze swoim kredytem we frankach zrobić więc do opena pójdę. Może mi doradzą co i jak.

    Odpowiedz
  • Arek(2011-08-05 09:35) Zgłoś naruszenie 00

    Doradzić się zawsze można , ale jak na razie nie ma co przewalutować czy kombinować trzeba przeczekać najgorsze.

    Odpowiedz
  • ewa(2011-08-07 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    niestety takie to sa uroki kredytu walutowego nigdy nie wiadomo czego mozna sie spodziewac ja szukam kredytu w zlotowkach i nie wiem ktory bank wybrac aby dostac kredyt na zakup mieszkania...?

    Odpowiedz
  • ola(2011-08-10 19:51) Zgłoś naruszenie 00

    po wprowadzeniu nowej ustawy antyspreadowej ci co wzieli kredyty w walutach wsrod ktorych jestem rowniez ja wkocu bedziemy mogli spac spokojnie bo to co sie dzialo w ostatnim czasie mocno dalo nam po kosciach

    Odpowiedz
  • Kamila(2011-08-10 20:55) Zgłoś naruszenie 00

    Ja jestem przeciwna kredytom w walucie ale oczywiście dla każdego jest dobre coś innego, najlepiej chyba takich decyzji nie podejmować samemu tylko skorzystać z pomocy doradcy oni najlepiej orientują się w temacie i dobiorą ofertę indywidualnie do potrzeb klienta!

    Odpowiedz
  • Jurek(2011-08-14 09:01) Zgłoś naruszenie 00

    Ja tylko dzieki pomocy doradcy uniknąłem popełnienia błędu w wyborze, jednak szukanie na własną rekę to nic dobrego po ta powstaja bira doradcze żeby z nich korzystać!

    Odpowiedz
  • Zastawili Was w bankach i lombardach!(2011-09-18 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    Zastawili Was i wasze rodziny w bankach i lombardach! Kto? Okrągłostołowe towarzystwo z Wałęsą i Szechterem vel Michnikiem na czele, który skupuje mieszkania przez podstawione osoby i cała ferajna z pEŁo. Wasze mieszkania prędzej czy później pójdą pod młotek a Wy na bruk . Tylko nieliczni wyjdą z tego geszeftu obronna ręką.

    Odpowiedz
  • Krzos(2015-10-09 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    Wybrać kantor internetowy cashbroker.com i spłacac z ich pomocą:)

    Odpowiedz
  • Marek(2015-11-15 20:39) Zgłoś naruszenie 00

    Wymieniać w kantorze cashbroker.pl. korzystnie i szybko działają

    Odpowiedz