Petru: Choć wszyscy pytają, kiedy będzie kryzys, na razie go nie ma. Trafniej będzie, jeśli powiemy o marazmie

autor: Ryszard Petru03.01.2013, 14:03; Aktualizacja: 03.01.2013, 14:04

Rok 2013 nie zapowiada się jako łatwy rok w gospodarce. Końcówka 2012 roku nie mogła napawać optymizmem, podobnie będzie z pierwszym, a być może też z drugim kwartałem tego roku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • ToR(2013-01-07 18:26) Zgłoś naruszenie 00

    Czytając komentarze Pana Petru można odnieść wrażenie, że liczy na konfitury od administracji rządowej (może ponownie stołek w ministerstwie ?).

    Odpowiedz
  • dwunożny(2013-01-04 20:13) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Petru pan mnie przypomina excelencję Glempa który zaprowadzony do supermarketu zapytał zdziwiony- gdzie ten kryzys ? pólki uginają się od towarów, tłumy ludzi !
    Pan poprostu nie zauważą tego pomiędzy jedną a drugą łyżką kawioru...

    Odpowiedz
  • kaer(2013-01-05 12:55) Zgłoś naruszenie 00

    kryzys - w polsce kryzys byl zawsze i bedzie jeszcze dlugo

    Odpowiedz
  • Zbyszek(2013-01-05 18:55) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Petru jest Pan wykształcony, obyty ... czy Pan podróżuje ? zapraszam do Europy zachodniej ... czy Pan nie wie jaki jest standard życia w Europie? Polska należy do UE .. przecież Polska jest od 60 lat w kryzysie ... Panie Petru (piszę z Paryża) czemu służą te Pana bajki ? propaganda? jak Pan traktuje czytelnika GP ? - trochę szacunku proszę Pana - tylko o to proszę !

    Odpowiedz
  • drwal(2013-01-03 15:13) Zgłoś naruszenie 00

    Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy krach nastąpi w 2013, 2014 czy 2015 roku. Nikt naprawdę nie zna przyszłości.
    Wiem jednak, iż zbyt wiele elementów jest już w toku sprawiając, iż wielki krach jest matematycznym pewnikiem.
    - Przeszliśmy już za klif i nie możemy zawrócić. Teraz wszystko jest po prostu kwestią oczekiwania na wielki finał.

    Odpowiedz
  • ja(2013-01-04 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo drwal!!

    Odpowiedz
  • ub(2013-01-04 13:26) Zgłoś naruszenie 00

    Ten system który mamy w Polsce skończy tak samo jak komuna. Dwadzieścia parę lat solidnej pracy polityków nam to zapewni. SLD , AWS, PIS , PO to jedna cholera, sprzedali wszystko razem z nami. Kryzys to mam permanentny od roku 1992 kiedy bezrobocie mamy od 10-20%, ale niektórych to w ogóle nie dotyczy.

    Odpowiedz