W rzeczywistości biznesowej współczesnych firm ich działanie usprawnia kompleksowa usługa łącząca wszystkie ich potrzeby.
Popularność Office 365 rośnie w zawrotnym tempie. Co roku liczba aktywnych subskrybentów jest coraz wyższa. Ich wyborem kieruje przede wszystkim chęć rozwoju. Stawiają na efektywność i proste, ale skuteczne rozwiązania. Czasy, w których miejsce pracownika w firmie wyznaczało biurko i stojący na nim komputer, już dawno minęły. Usługa Office 365 wpisuje się w nowe realia, dotrzymując kroku użytkownikom ceniącym swobodę i kreatywność, bez względu na wykorzystywane urządzenia czy czas i miejsce pracy.
– Tradycyjne pakiety biurowe są coraz częściej wypierane przez nowoczesne, intuicyjne i elastyczne plany Office 365. Wybór skrojonego na miarę, idealnie dopasowanego rozwiązania realnie wpływa na rozwój firmy. W rzeczywistości, w której nie ma czasu na błędy, a większość projektów ma być gotowa na wczoraj, kompleksowa usługa łącząca wszystkie potrzeby współczesnych firm wpisuje się w ich funkcjonowanie. Bez ograniczeń, wysokich kosztów i konieczności zakupu wybranych programów – tłumaczy Konrad Nieboj, Microsoft Cloud Team Leader z firmy Senetic, która jest w czołówce partnerów Microsoft. – Z Office 365 wszystkie potrzebne do efektywnego prowadzenia biznesu informacje są zawsze pod ręką. Niezależnie od tego, czy prowadzące dany projekt osoby przebywają w tym samym budynku, czy na innych kontynentach, współpraca przebiega tak samo sprawnie. Nieograniczony dostęp do dokumentów, kontaktów oraz korespondencji ułatwia i przyspiesza działanie – dodaje.
Reklama
Na twoich zasadach
Office 365 dostosowuje się do trybu pracy użytkownika, a nie odwrotnie. Udostępnia znane aplikacje Word, Excel, PowerPoint itp. w zawsze aktualnej wersji, subskrypcja na wielu urządzeniach – zarówno PC, jak i smartfonach czy tabletach, 1 TB na wirtualnym dysku OneDrive, sprawna komunikacja ze Skype for Business oraz łatwe współdzielenie plików. Nie przez przypadek usługa jest podstawą codziennej pracy kilkudziesięciu milionów użytkowników na całym świecie.

Reklama
Poniżej przedstawiamy kluczowe cechy, mające wpływ na ich decyzję.
● Mobilność. Z Office 365 Twoje biuro jest zawsze pod ręką, niezależnie od tego, czy korzystasz z domowego komputera, czy pracujesz na smartfonie, siedząc w kawiarni na drugim końcu świata. To nowy wymiar biznesu, który przenosi dotychczasowe działanie na wyższy poziom.
● Porządek i współpraca. Dzięki usłudze możesz współdzielić dokumenty z wieloma osobami i pracować z nimi w czasie rzeczywistym, mając pewność, że korzystasz z najnowszej, ostatnio zapisanej wersji. Płynny obieg dokumentów w SharePoint Online to łatwy sposób na poprawę organizacji pracy.
● Stały kontakt. Koniec problemów z komunikacją. Dostępne w Skype for Business wiadomości błyskawiczne, telekonferencje i wideokonferencje skutecznie skracają dystans. Dzięki widocznym statusom łatwo sprawdzić dostępność współpracowników, a udostępnianie pulpitu w ramach grupy ułatwia omawianie projektów.
● Zawsze aktualne oprogramowanie. Office 365 pozwala zapomnieć o konieczności aktualizowania. Automatycznie dostarcza najnowsze wersje rozwiązań, gwarantując niezawodne działanie 24/7 przez cały rok. To jeden obowiązek mniej dla pracodawcy i komfort wynikający z pracy z zawsze aktualnym oprogramowaniem.
Znajdź plan na siebie
Z Office 365 to proste. Microsoft zapewnia szeroki wybór planów zróżnicowanych pod względem dostępnych aplikacji, dostępu do biznesowej poczty Exchange Online, Skype for Business czy SharePoint Online. Oferuje też Word, Excel, Outlook, OneNote, PowerPoint, Publisher, Access i Skype for Business. Udostępnia biznesową pocztę Exchange Online w wybranej domenie, Office Online, pakiet Office na tablety i smartfony, nielimitowaną przestrzeń w OneDrive for Business oraz wiele innych zaawansowanych rozwiązań. Ze względu na to, że nie każda firma wymaga tak rozbudowanych funkcji, plany są dostosowane zarówno do potrzeb małych i średnich firm (seria Business), jak i dużych przedsiębiorstw (Enterprise).
Nie inwestuj, korzystaj!
Poza oferowanymi funkcjonalnościami Office 365 to także nowe spojrzenie na płatności. W odróżnieniu od wersji pudełkowych rozwiązanie jest dostępne jako usługa, za której wykorzystanie płaci się w wybranym modelu subskrypcyjnym (miesięcznym lub rocznym). Cena podstawowej wersji wynosi mniej niż 20 zł/miesiąc. Dzięki takiemu systemowi użytkownicy mogą mieć pewność, że wykorzystywane rozwiązania są zawsze aktualne. To również elastyczność pozwalająca na modyfikowanie licencjonowania, np. gdy do zespołu dołączają nowi pracownicy.
Office 365 zapewnia nieograniczone czasem i miejscem możliwości działania oraz samodzielność. Dobre rozwiązanie to jednak nie wszystko. Do pełnego sukcesu potrzebny jest solidny, doświadczony partner, który zapewni fachowe wsparcie oraz zadba o wdrożenie i przeszkolenie pracowników. Warto stawiać na sprawdzone firmy, które wykonają to profesjonalnie. Jedną z nich jest Senetic, który jako nieliczny działa w modelu Direct w programie Cloud Solution Provider i posiada 16 złotych kompetencji. W tym roku firma stanęła na podium wśród najlepszych partnerów Microsoft. Odpowiedni wybór gwarantuje sprawne uruchomienie usługi, przeprowadzenie migracji poczty i skonfigurowanie pozostałych ustawień bez ingerowania w codzienne działania pracowników.
Więcej informacji znajdziesz na : https://office365.senetic.pl
PARTNER