Premier: ponad 91 miliardów złotych na plan stabilności i rozwoju

30.11.2008, 14:50; Aktualizacja: 30.11.2008, 15:02

Premier Donald Tusk poinformował, że rząd przygotował plan stabilności i rozwoju. Jak dodał, plan antykryzysowy "opiewa" na kwotę 91 miliardów 300 milionów złotych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (12)

  • Rudek(2008-12-01 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    Na to pieniądze będą, a na emeryta przymierającego głodem nie ma.

    Znowu pieniądze zasilą różne instytucje, które się na biedakach wzbogacą.

    I CHYBA O TO CHODZI

    Odpowiedz
  • vektor(2008-12-01 06:53) Zgłoś naruszenie 00

    Niestety słowa premiera to pusta gadanina. Mówi tylko co zrobi co zapewni, a powinien mówić ile zabierze , bo o to tu chodzi. Budżet się nie domyka, więc trzeba zrobić cięcia, i to duże. Powoływanie się tylko na akcyzę od alkoholu, i samochodów (tu już przemilczenia odnośnie konkretów), to zwykłe mydlenie oczu.Chyba coś się premierowi pomyliło, pomieszanie ekonomii z pijarem to mieszanka nie do przełknięcia nawet dla zwolenników tego rządu. Fakty są brutalne i wkrótce będzie można się o tym przekonać.

    Odpowiedz
  • ksut(2008-12-01 00:36) Zgłoś naruszenie 00

    brawo, co z tego, że zaciskam zęby spłacając wyższe raty za mieszkanie, co z tego, że mogą mnie zwolnić, bo jest kryzys
    żeby nawet nie wiem co będę popierał naszego premiera

    Odpowiedz
  • Adam(2008-11-30 23:46) Zgłoś naruszenie 00

    A kto daje te kredyty i na nich zarabia???

    Odpowiedz
  • HL(2008-11-30 23:43) Zgłoś naruszenie 00

    do 7: Twoja wypowiedź jest populistyczna i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Nikt tu nie ratuje żadnych bankierów, bo bankierzy w Polsce w żaden sposób zagrożeni nie są. W planie chodzi o ułatwienie uzyskiwania kredytów przez drobnych przedsiębiorców, którzy są podstawą całej gospodarki.

    Odpowiedz
  • Adam(2008-11-30 23:37) Zgłoś naruszenie 00

    Do HL a Ty masz coś do powiedzenia czy tylko pierdu dla pierdu!!!Mądrala!!!A tak poważnie fajne są te pomysły ratowania tych biednych bankierów i tym podobnych drobnych prezesów kosztem społeczeństwa!!!Gdzie byli Ci Wszyscy fachowcy--Analitycy!!!

    Odpowiedz
  • HL(2008-11-30 19:30) Zgłoś naruszenie 00

    do 2: a coś mądrego do powiedzenia masz? Czy tylko tego typu pierdoły?

    Odpowiedz
  • nadzieja 54(2008-11-30 19:28) Zgłoś naruszenie 00

    Plan Tuska na 2009 rok !!!
    - bogatym dołożyć niech się bogacą ( 8 % mniejszy podatek ) ;
    - biednym dołożyć 5 lat pracy niech tyrają i nie myślą o dobrobycie !!!

    Panie Tusk , Pan łysiejesz bo jesteś niesprawiedliwy , to jest niegodziwe dla wielu ludzi !!

    Odpowiedz
  • wiwat(2008-11-30 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Jedni się wzbogacą na kryzysie, a inni poniosą tego koszty.

    Odpowiedz
  • jobyna2000(2008-11-30 18:00) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Ewo coś mi się wydaje,że pani pomysł premier chętnie wprowadził by w życie

    Odpowiedz
  • ewa 1954(2008-11-30 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję żeby szanowny pan premier zabrał całkiem emerytom ich emerytury, to może w zmniejszy dziurę w budżecie.

    Odpowiedz
  • Tessa(2008-11-30 15:29) Zgłoś naruszenie 00

    Rzeczywiście i tak jaśnie panujący nam rząd znów musi się troszczyć o tych najbiedniejszych poprzez podnoszenie akcyzy na alkohol i samochody a małe pijaczki jak piły i tak będą pić i niestety znów nici z pomocy bo właśnie te rodziny będą najbardziej poszkodowane ale grunt to pomoc...

    Odpowiedz