Wasilewska-Trenkner przeciw obniżce stóp procentowych w grudniu

28.11.2008, 15:23; Aktualizacja: 28.11.2008, 15:27

Halina Wasilewska-Trenkner z Rady Polityki Pieniężnej jest przeciwna obniżce stóp procentowych już w grudniu. Uważa, że lepszym momentem byłby marzec przyszłego roku.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (12)

  • O czym tu gadać(2008-11-28 16:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ta kobieta, cały czas była tylko za podwyżkami, czego takie stare nierozumne babsko jeszcze siedzi w tej radzie

    Odpowiedz
  • kazek(2008-11-28 16:55) Zgłoś naruszenie 00

    nie ma mądrzejszych ludzi od tej kobiety??? Cały świat stosuje obniżki a ona wie najlepiej co robiź, lepiej od całej Europy i Ameryki??

    Odpowiedz
  • kk(2008-11-28 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    zadłużenie Polaków wzrosło do ponad 8mld przez głupią politykę tej Pani i całej Rady Polityki Pieniężnej

    Odpowiedz
  • Rudek(2008-11-28 17:22) Zgłoś naruszenie 00

    Im chyba o to chodzi. Trochę gospodarka ożyła, odżyło społeczeństwo, to trzeba stłamsić, to wszystko. Przez tę kobietę przemawia nie mądrość ,tylko jad!!!

    Odpowiedz
  • urzędnik(2008-11-28 17:36) Zgłoś naruszenie 00

    Po co zamieszczacie zdjęcie tej kobiety, aż się nie dobrze robi, głowę musi przytrzymywać. I taka osobo może trzeźwo myśleć.

    Odpowiedz
  • filologini(2008-11-28 21:31) Zgłoś naruszenie 00

    Rudek, co ci tam odżyło? Wasilewska-Trenkner już miała swoje 5 minut i wszyscy wiemy, jak one wyglądały.

    Odpowiedz
  • Inka(2008-11-29 08:25) Zgłoś naruszenie 00

    Powinny być w grudniu i to przynajmniej 50 punktów bazowych.

    Odpowiedz
  • Hańba(2008-11-29 11:35) Zgłoś naruszenie 00

    Ta kobieta, to unikat na skalę światową, za niedługo będzie straszyć

    Odpowiedz
  • azja(2008-11-29 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Trenken jest bardzo dobrym urzędnikiem tylko bardzo uciążliwym i utrudniającym życie, niepotrzebnie- Polska musi się rozwijać.

    Odpowiedz
  • Dziadek Wiesiek(2008-11-30 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    Do azja

    Ta kobieta urodziła się w 1942 roku, już dawno powinna być na emeryturze, Myśli jak przed wojną, a Ty piszesz, że jest bardzo dobrym pracownikiem.

    O tym, że jest w tej radzie świadczy jej pazerność na pieniądze, inaczej zajęłaby się sobą.

    Odpowiedz
  • Eryk(2008-12-07 21:40) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Halina chyba troszczy się o kasę dla siebie naszym kosztem ! Jak długo jeszcze POlska będzie utrzymywac waluty krajów o wiele od Nas bogatszych !

    Odpowiedz
  • Edward(2008-12-21 17:15) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Wasilewska ma pewnie dużo pieniędzy na lokatach to Jej zależy na wysokich stopach i oprocentowaniu dla lokat. Myślę, że powinna Szanowna Pani jako osoba publiczna myśleć trochę o innych !!!

    Odpowiedz