RPP wbrew oczekiwaniom obniżyła stopy procentowe

26.11.2008, 14:09; Aktualizacja: 26.11.2008, 17:02

Rada Polityki Pieniężnej (RPP) obniżyła dziś stopy procentowe o 25 pb do 5,75% w przypadku głównej stopy referencyjnej, podał Narodowy Bank Polski (NBP) w komunikacie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISB
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • Henio(2008-11-26 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Do ZZZ

    1050 zł

    Odpowiedz
  • ZZZ(2008-11-26 20:59) Zgłoś naruszenie 00

    Do Henia
    To raczej ty robisz z siebie durnia.
    Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie , a zadajesz je innym .
    Przypominam pytanie: " jaka jest dla ciebie "duża kwota" .

    Odpowiedz
  • Henio(2008-11-26 19:39) Zgłoś naruszenie 00

    Do ZZZ

    Nie rób durnia z samego siebie. Bo sam dobrze wiesz, że 1000 zł można se wsadzić do d...

    Odpowiedz
  • ZZZ(2008-11-26 19:17) Zgłoś naruszenie 00

    Do Henia
    Dla ciebie 1000 zł to żadne oszczedności ??
    A jaka kwota jest u ciebie " duża kwota" ??

    Tylko zastanów się , żebym nie musiał pytać :
    " z zapobiegliwości ,czy z czego innego... "

    Odpowiedz
  • Henio(2008-11-26 18:59) Zgłoś naruszenie 00

    Do zzz

    1000 zł oszczędności, to żadne oszczędności i żaden z nich procent, nawet gdyby było duże oprocentowanie.

    Odpowiedz
  • ZZZ(2008-11-26 18:24) Zgłoś naruszenie 00

    do Henia /5/
    Bank żeby dać kredyt, musi mieć pieniądze oszczędnych ,zapobiegliwych.

    Jesteś typowym wytworem dzisiejszych czasów . Sam nic nie masz , to innym zazdroscisz skromnych oszczedności.Typowa zawiść
    PYTANIE :1000 zł oszczędnosci jest dużo ,czy mało?? /równowartość : 60 butelek wódki lub 200 bełtów lub 500 piw lub 1000 lizaków /

    Powinneś się wstydzić. Zapewne chcesz zaciądnąć kredyt.

    Odpowiedz
  • Henio(2008-11-26 17:05) Zgłoś naruszenie 00

    Do ZZZ
    Jak masz takie duże oszczędności, to przyznaj się, czy to rzeczywiście z zapobiegliwości, czy czego innego...

    Odpowiedz
  • myk(2008-11-26 16:56) Zgłoś naruszenie 00

    Oszczednych i zapobiegliwych ,ograbić, przez obnżenie stóp procentowych.
    A może by tak, ktoś w ramach rekompensaty ,wywiązał się z obietnic wyborczych i zlikwidował złodziejski podatek belki.

    Ale to zapewne jest nie możliwe, bo trzeba pieniędzy na KRUS, KLER, katechetów, kapelanów ,pokrycie niedoborów z tytułu likwidacji progu podatkowego 40 %,na wzrost płac dla posłów , osób z tzw ustwy kominowej itp, itd,

    Odpowiedz
  • jodyna2000(2008-11-26 16:14) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba płacić uczciwie za pracę to będą pieniądze.Podwyższyć emerytury a nie żyć za pożyczone.

    Odpowiedz
  • R.P.(2008-11-26 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    Ci co biorą kredyty napędzają gospodarke .

    Odpowiedz
  • ZZZ(2008-11-26 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego wszyscy martwią się o kredyty bankowe , a nie martwia się o oszczędności , zdeponowane w bankach przez zapobiegliwych , oszczędnych ,operatywnych ?

    Odpowiedz